کد خبر 443694

شرکت عمران پردیس:

دریافت ۲۵میلیون از مالکان ثانویه مسکن مهر قانونی است

مشاور مدیرعامل عمران پردیس در واکنش به اظهارات معاون استانداری تهران، گفت:دریافت ۲۵میلیون تومان یارانه دولتی از مالکان ثانویه و دلالان مسکن مهر قانونی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، پیرفرشی، اظهار کرد:‌ در موضوع آورده تکمیلی متقاضیان ثانویه و سرمایه‌گذاران مسکن مهر پردیس که از تاریخ اول خردادماه 99 اعمال شده بر اساس مصوبات و استنادات قانونی مسکن مهر از شروع پروژه در سال 88 و قانون عرضه و ساماندهی مسکن مصوبات دولت، مصوبات تکمیلی شواری مسکن استان اخذ شده و دریافت می‌شود.

وی تاکید کرد:‌ اقدامات انجام شده برای دریافت 25 درصد یارانه دولتی مسکن مهر (25 میلیون تومان) تمام مسیرهای قانونی خود را طی کرده است.

 چند روز قبل تقی‌زاده معاون عمرانی استانداری تهران دریافت 25 درصد مبلغ یارانه از مالکان مسکن مهر را غیرقانونی اعلام و تاکید کرده بود: «بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، مصوبه سال 1387، هرگونه تصمیم‌گیری در حوزه قیمت‌گذاری در مناطق استان تهران در اختیارات شورای مسکن استان است که به ریاست استاندار تشکیل می‌شود و شرکت عمران شهر جدید پردیس هیچ اختیاری در این حوزه ندارد.»

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری