{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 423095

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن بدون محدودیت ظرفیت در استان زنجان انجام می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مسعود بیات منش از آغاز ثبت نام ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن بدون محدودیت ظرفیت در استان زنجان خبرداد و گفت: متقاضیان می توانند از ساعت ،۱۰ صبح روز دوشنبه نوزدهم تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه بیستم اسفندماه با مراجعه به سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن (به آدرس tem.mrud.ir) نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

وی افزود: متقاضیان گروه دوم ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت نام در استان (زنجان، خرمدره، صایین قلعه، هیدج، گرماب، زرین رود، سهرورد، سجاس زرین آباد، چورزق، ماهنشان وسلطانیه) می توانند، در این طرح ثبت نام کنند.

بیات منش افزود: متقاضیان که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض نموده اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در شهرهائی که در مرحله اول و دوم ثبت نام قرار نداشته اند، در صورت تامین زمین در مراحل بعدی در این شهرها نیز ثبت نام صورت خواهد پذیرفت، گفت: متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می توانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام نمایند.

بیات منش افزود: پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهائی با لحاظ شاخص هائی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و…، اولویت بندی و انتخاب می گردند.

وی ادامه داد: افرادی که در مرحله اول، ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری