فوری؛ نتایج قرعه‌کشی سامانه یکپارچه خودرو اعلام شد

با اتمام زمان ثبت نام اولیه متقاضیان در مرحله سوم سامانه یکپارچه خودرو روز گذشته ۱۱ شهریور نتایج اعلام شد تا روند تکمیل وجه مشتریان آغاز شود.

فوری؛ نتایج قرعه‌کشی سامانه یکپارچه خودرو اعلام شد

 به گزارش اقتصاد آنلاین، براساس سیاست گذاری وزارت صنعت، سایت سامان یکپارچه تخصیص خودروها از ساعت ۸ دوشنبه ششم شهریور ماه برای سه درصد متقاضیان جامانده از مرحله دوم که خودرویی به آنها تخصیص پیدا نکرده است بازگشایی شد و متقاضیان ۳ روز  تا پنجشنبه ۹ شهریورماه مهلت داشتند تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مطابق اعلام تقدسی مدیر سامانه یکپارچه خودرو، مشتریان کرمان موتور و مدیران خودرو که تحویل خودروهای آنها بعد از تابستان ۱۴۰۲ است نیز می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به تغییر خودروی خود اقدام کنند. بر همین اساس از شرکت کرمان موتور چهار مدل خودروی جک J۴ ،J۷ ،S۳ ،S۵ و از شرکت مدیران‌خودرو پنج خودروی آریزو ۶، FX، تیگو۷، X۲۲ و X۵۵ برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. تحویل این خودروها حداکثر سه ماهه خواهد بود و به نوعی فروش فوق‌العاده محسوب می‌شود.

با اتمام زمان ثبت نام اولیه متقاضیان در سامانه یکپارچه خودرو روز گذشته ۱۱ شهریورماه نتایج اعلام شده و خریداران می توانند با مراجعه به سامانه از جزئیات ثبت نام خود مطلع شوند.

ارسال نظر
ارسال نظر