تسهیلات ویژه آیتول برای صدور بیمه شخص ثالث

امکان استفاده از هدیه ۱۰۰هزار تومانی برای تسویه عوارض آزادراهی، جهت صدور بیمه نامه شخص ثالث فراهم شد.

تسهیلات ویژه آیتول برای صدور بیمه شخص ثالث

بر اساس قانون جدید صدور  بیمه شخص ثالث، مبنی بر  شرط تسویه عوارض آزادراهی قبل از صدور بیمه، آیتول شرایط پرداخت عوارض آزادراهی و تمدید بیمه شخص ثالث را تسهیل کرد.

این ارائه‌دهنده خدمات یکپارچه خودرویی، امکانی را فراهم کرده است تا کاربران به راحتی و به صورت یکپارچه، نسبت به پرداخت عوارض و تمدید بیمه شخص ثالث خودروی خود اقدام و از هدیه یا تخفیف 100 هزار تومانی بابت پرداخت عوارض آزادراهی استفاده کنند.

مزیت خرید بیمه شخص ثالث با آیتول، امکان استفاده از تخفیف 100هزار تومانی آیتول برای تسویه عوارض آزادراهی است و بر این اساس، مالکان خودرو می‌توانند با استفاده از این تسهیلات ویژه، با ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن، خودروی خود را بیمه کنند.

مالکان خودرو با ورود به وب‌سایت یا اپلیکیشن آیتول، پس از ثبت سفارش خرید و یا تمدید بیمه‌نامه‌ شخص ثالث، در کمتر از ۲ ساعت، پیامکی حاوی لینک نسخه الکترونیکی بیمه‌نامه خود را دریافت می‌کنند. بر اساس بخشنامه بیمه مرکزی و پلیس راهور، کاربران نیازی به اخذ نسخه فیزیکی ندارند و دارا بودن نسخه الکترونیکی بیمه‌نامه (به همراه کد یکتای ارسال شده در پیامک آیتول) برای خرید بیمه نامه معتبر است.

شایان ذکر است، فرآیند صدور بیمه‌نامه‌هایی که بعد از ساعت ۲۱ (در روزهای کاری) و بعد از ساعت ۲۰ (در روزهای تعطیل) ثبت می‌شود، به روز بعد موکول خواهد شد.

آیتول به عنوان سامانه جامع خدمات خودرویی، جهت تحقق وعده برند خود، مبنی بر پاسخ به تمام دغدغه‌های خودرویی کاربران، در کنار ارائه خدمات بیمه‌ای، خدمات متنوعی شامل پرداخت خلافی خودرو، مالیات نقل و انتقال خودرو و ... را ارائه کرده است.

ارسال نظر
ارسال نظر