FMC SX۵ ارتقا یافته به خیابان ها آمد

شرکت فردا موتورز که مدت هاست تولید FMC SX۵ را در کارخانه های سمنان و بروجرد خود انجام می دهد، به تازگی ارتقای فنی و کیفی را در این کراس اوور انجام داده است و در حال حاضر این خودرو را با ویژگی های جدید و بدون افزایش قیمت در اختیار مشتریان می گذارد.

FMC SX5 ارتقا یافته به خیابان ها آمد

به گزارش اقتصاد آنلاین، FMC SX۵ پرفروش ترین محصول فردا موتورز است که در کلاس کراس اوورهای متوسط تولید می شود. این خودرو به پیشرانه ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که از سری پیشرانه های ۴A۹ میتسوبیشی به حساب می آید و فناوری VVT-i و MIVEC در آن به کار رفته است. پیشرانه SX۵ قدرت ۱۲۳ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۱ نیوتن متر تولید می کند و این توان از طریق جعبه دنده اتوماتیک CVT نسل سوم به چرخ های جلوی این کراس اوور منتقل می شود.

در FMC SX۵ فردا موتورز امکاناتی مانند سانروف، دو کیسه هوا، تریم داخلی چرم، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، کروز کنترل، فرمان کمکی برقی، سامانه پایش باد تایرها، تهویه الکتریکی دستی، دوربین و سنسور پارک عقب، نمایشگر لمسی، آینه های تاشو برقی، سنسور نور، چراغ روشنایی روز، رینگ آلومینیومی، حالت رانندگی برفی و اسپرت، حالت تعویض دنده مصنوعی ۶ سرعته تیپ ترونیک و... دیده می شود.

حال فردا موتورز در راستای افزایش رضایت مشتریان، پیش از آغاز تولید نمونه توربوشارژر SX۵، این کراس اوور

را با بهبود کیفی همراه کرده است و از این پس نمونه ارتقا یافته کراس اوور پرفروش خود را به دست مشتریان می رساند. همچنین پیش از این مشتریان می توانستند FMC SX۵ را با رنگ های سفید، مشکی و بژ به فردا موتورز سفارش دهند. اما حال رنگ های سبز و قرمز هم به انتخاب مشتریان اضافه شده است. از سویی طرح های جدید رینگ ۱۷ اینچی آلومینیومی برای این خودرو قابل سفارش است.

در حال حاضر فردا موتورز FMC SX۵ را با ۸ ارتقای کیفی و فنی تولید می کند و به تازگی تحویل این خودرو با نسخه ارتقا یافته آغاز شده و افزایش قیمتی برای این تغییرات در نظر نگرفته است. فهرست بهبودهای ثبت شده برای SX۵ ارتقا یافته به شرح زیر است:

۱- ارتقای کیفیت عایق صوتی و حرارتی و کاهش نفوذ صدا به کابین SX۵

۲- ارتقای کیفیت متریال روکش صندلی ها

۳- تغییر برخی قطعات سیستم تعلیق عقب برای بهبود سواری

۴- نصب نمایشگر لمسی بزرگتر

۵- اضافه شدن سیستم عامل اندروید برای نمایشگر

۶- اضافه شدن قابلیت اشتراک گذاری اینترنت برای خودرو

۷- ارتقای کیفیت متریال رنگ

۸- ارتقای سیستم تهویه و استفاده از نسل جدید کمپرسورهای A/C

در حال حاضر گارانتی FMC SX۵ پنج سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر است و خدمات پس از فروش محصولات فردا موتورز در ۲۵ شهر و ۳۰ عاملیت مجاز این شرکت به مشتریان ارائه می شود. در آینده نزدیک قرار است تا در کنار عرضه FMC SX۵ ارتقا یافته، نسخه توربوشارژر این خودرو با پیشرانه ای قوی تر و امکانات بیشتر به بازار بیایند.

FMC SX5 ارتقا یافته به خیابان ها آمدFMC SX5 ارتقا یافته به خیابان ها آمد

FMC SX5 ارتقا یافته به خیابان ها آمد

FMC SX5 ارتقا یافته به خیابان ها آمد

FMC SX5 ارتقا یافته به خیابان ها آمد

ارسال نظر
ارسال نظر