گزارش امروز بازار خودرو؛

قیمت پراید به ۲۰۶ رسید! / امروز شیفت سایپایی‌ ها بود + جدول قیمت

این روزها در بازار خودرو قیمت ها به صورت نوبتی افزایش پیدا می کنند. در روزی که محصولات ایران خودرو بدون تغییر قیمتی معامله می شوند، محصولات سایپا افزایش های قابل توجه به ثبت رساندند. با ادامه تاخیر در اعلام آئین نامه واردات و ابهاماتی همچون آینده برجام، علاوه بر شروع روند افزایشی قیمت ها رکود حاکم بر بازار تشدید شده است.

قیمت پراید به ۲۰۶ رسید! / امروز شیفت سایپایی‌ ها بود + جدول قیمت

اقتصاد آنلاین - پرهام کریمی؛  پژو ۲۰۶ تیپ دو بدون تغییر  ۳۰۳ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ امروز بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما بدون تغییر ۴۱۱ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، تغییری در قیمت خود نداشت و ۶۲۰  میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۹۶ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۵ میلیون معامله می شود. این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۱۰ میلیون تومان را ثبت کرد. پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۷۸ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷، هم تغییری در قیمتش نداشت و ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود.پارس ELX-TU۵، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر در بازار ۴۳۵ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ هم بدون تغییر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شد.سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۱۰ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF۷ تغییری نداشت و ۳۳۲ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۴۰۷ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۱۰  میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۹۳ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم تغییری در قیمت خود نداشت و ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس بدون تغییر ۳۰۰  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم بدون تغییر بود و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.

ایران خودرو

پراید ۱۱۱ با ۲ میلیون افزایش ۲۰۶ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم با ۲ میلیون افزایش ۱۸۴ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ ۱ میلیون گران شد ۱۸۶ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو هم گران نشد و ۲۱۶ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX با ۲ میلیون افزایش ۲۱۴ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک با یک میلیون افزایش ۲۰۹ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار هم با ۲ میلیون افزایش ۲۰۲ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر همچنان در بازار ۳۶۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۷۰ میلیون تومان معامله شد.

سایپا

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  اونوقت سگ پراید بااین قیمت میخره ان شاالله ک رو دسشون باد میکنه

  • ناشناس
   ۰ ۰

   پراید دیگه تولید نمیشه که بخواد روی دستشون بمونه

 • Sohrabnajari1362
  ۱ ۱

  اینها همش دروغه اینها زیر سر دلالهاست که همش تبلیق میکنند

آخرین خبر ها