بر اساس اطلاعیه سایپا؛

آغاز مزایده عمومی خودروهای بدون گارانتی سایپا از فردا ( ۷ تیر) +جزییات

بر اساس اعلام سایپا،‌ این شرکت از فردا ۷ تیر مزایده عمومی خودروهای بدون گارانتی را آغاز خواهد کرد. این مزایده تا ۱۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت.

آغاز مزایده عمومی خودروهای بدون گارانتی سایپا از فردا ( ۷ تیر) +جزییات

اقتصادآنلاین؛ بر اساس اعلام سایپا، این شرکت دومین مزایده عمومی خودروهای بدون گارانتی خود در سال ۱۴۰۱  را از فردا آغاز خواهد کرد. زمان برگزاری مزایده از تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ (ساعت ۰۸:۰۰) لغایت ۱۴۰۱/۰۴/۱۱(ساعت ۱۵:۰۰) از طریق مراجعه به سامانه مزایده الکترونیکی (auc.saipacorp.com) خواهد بود.

هر کد ملی امکان ثبت ۲۰ پیشنهاد قیمت را دارد و امکان بازدید به صورت حضوری از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۱۵:۰۰ در پارکینگ محل استقرار خودروها واقع در کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج - خیابان ۵۲- پارکینگ شیرازی وجود دارد.

سپرده شرکت در مزایده به ازای هر خودرو مبلغ ۴ میلیون تومان است که در زمان ثبت قیمت پیشنهادی می بایست از طریق درگاه موجود در سامانه پرداخت گردد.

نتیجه مزایده روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ساعت ۱۷:۰۰ از طریق مراجعه به پنل کاربری شرکت کنندگان قابل رویت خواهد بود و در صورت برنده شدن در هر کد خودرو برنده می بایست نسبت به تکمیل وجه در کد خودرو برنده شده از تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ساعت ۱۵:۰۰ اقدام نماید در غیر این صورت سپرده شرکت در مزایده مربوط به آن کد خودرو ضبط می شود.

همچنین در صورت برنده نشدن از تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ کدی برای شما پیامک میشود که با ارائه کد و کارت ملی، سپرده شرکت در مزایده از تمامی شعب بانک صادرات قابل دریافت خواهد بود.

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین خبر ها