تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱

ثبت نام پیش فروش ایران خودرو ویژه مادران (۶ اردیبهشت) + لینک و جزییات

طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو ویژه مادران با عرضه چهار محصول تارا دستی و اتوماتیک و دناپلاس توربو دستی و اتوماتیک از فردا سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت آغاز خواهد شد. در این طرح مادرانی که تاریخ تولد فرزند دوم آنها پس از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ است می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، طرح پیش فروش ویژه مادران با عرضه چهار محصول ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت شروع و تا پایان روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت. در این مرحله چهار خودروی تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس توربو شارژ اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژ با گیربکس ۶ سرعته دستی و فرمان برقی عرضه می‌شود. این طرح بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است و مادرانی که تاریخ تولد فرزند دوم آنها پس از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ است می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

فروش ایران خودرو

قیمت خودرو در این مرحله غیرقطعی و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، منتخبین مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی و مطابق با جدول واریز می نماید و الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه تعیین می شود. باید توجه داشت که مبلغ پیش پرداخت در این بخشنامه کم تر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند. محدودیت های پیشین ایران خودرو همچنان به قوت خود باقی است.

این مطلب برایم مفید است
۱۵ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • Zzz
    ۰ ۰

    هنوز جواب سری قبل ندادین نوشته درحال بررسی چ جوری ثبت نام کنیم

دیگر رسانه‌ها