آریزو ۵ برقی مدیران خودرو به زودی رونمایی می شود؛

تولید انبوه نخستین خودروی برقی کشور

شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین سازنده خودرو در بخش خصوصی در نظر دارد تا به زودی خودروی آریزو۵ برقی خود را رونمایی کند.

تولید انبوه نخستین خودروی برقی کشور

به گزارش اقتصاد آنلاین ، طبق گفته مسئولان این شرکت، هم اکنون خط تولید این محصول راه افتاده و اولین سری محصولات تولیدی از خط خارج شده و مورد تست قرار گرفته و به زودی تعداد بیشتری خودروی آریزو ۵ برقی از این خط خارج خواهد شد .

تولید خودروهای برقی در کشور این روزها مورد توجه قرار گرفته و برخی تولیدکنندگان بزرگ خودروی کشور برنامه تولید اینگونه خودروها را در سر دارند و به نظر می‌رسد شرکت مدیران خودرو در این امر پیش قدم بوده و با ارائه مدل برقی سدان محبوب خود (آریزو ۵) اولین خط تولید انبوه خودروهای برقی را راه اندازی و بهره برداری نمود، همچنین این شرکت در پی مذاکره و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تولید گسترده خودروهای برقی است.

شایان ذکر است که شرکت خودروسازی چری به عنوان شریک تجاری شرکت مدیران خودرو به لحاظ تکنولوژی و توانمندی تولید خودروهای برقی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و در سال ۲۰۲۱ در بازار پر رقابت چین که تمام تولید کنندگان چینی و خارجی سرمایه گذاری عظیمی برای پروژه خودروهای برقی انجام داده‌اند توانست در جایگاه چهارم پر فروش‌ترین برند برقی قرار بگیرد .

ارسال نظر

آخرین خبر ها