تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

پیش فروش یکساله محصولات سایپا + شرایط مشارکت

سایپا پیش فروش یکساله ۶ محصول خود را در شرایطی شروع کرده است، که امکان شرکت در قرعه کشی مشارکت را هم برای مشتریان خود فراهم کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، از فردا پنجشنبه هفته جاری ۱۴ بهمن ساعت ۸ صبح آغاز می شود و به مدت دو روز ثبت نام ادامه دارد. 

در طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا ۶ محصول شامل شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ عرضه خواهد شد و زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده خواهد بود.

در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۶ محصول یاد شده عرضه می شود و زمان تحویل این خودروها اسفند ۱۴۰۱ است.

متقاضیان محصولات سایپا می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در یکی از روش های پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید و یا هر دو روش ثبت نام کنند؛ بر این اساس ابتدا قرعه کشی روش پیش فروش یکساله انجام می شود و در صورت انتخاب شدن در قرعه کشی مذکور، متقاضی در قرعه کشی مشارکت تولید، شرکت داده نخواهد شد. البته اگر متقاضیان هر دو روش را هنگام ثبت نام انتخاب کنند، در صورتی که در قرعه کشی پیش فروش یکساله انتخاب نشوند در قرغه کشی پیش فروش به شیوه مشارکت در تولید شرکت داده می شوند. 

 خودروسازان معمولا برای طرح های پیش فروش مشارکت در تولید خود سود ۶ تا ۱۲ درصدی در نظر می گیرند و در صورت انصراف میزان سود را معمولا نصف می کنند. 

فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. بدین جهت پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین در هر دو روش پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید باید ظرف مدت سه روزنسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها