دیدگاه : ۰
اقتصادآنلاین گزارش می دهد؛

قیمت محصولات سایپا / ساینا ۲۲۰میلیون شد

قیمت محصولات سایپا در روز سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ تمایلی به نوسان جدی نشان نداده و شاخص قیمت اکثر این خودروها از جمله قیمت پراید، قیمت ساینا، قیمت تیبا و قیمت کوییک صعود یا نزول قابل ذکری را در دو سه روز گذشته تجربه نکرده‌ است. هم‌اکنون فعالان بازار خودرو انتظار لغو تحریم و کاهش قیمت ارز را می‌کشند و همین موضوع باعث رکود نسبی شده است. به هر صورت در این خبر قیمت روز محصولات سایپا شامل قیمت پراید، قیمت تیبا ، قیمت ساینا و کوییک را در روز سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ به آگاهی خواهیم رساند.

اقتصادآنلاین- محسن بهرامی؛ قیمت محصولات سایپا طی روزهای اخیر ثبات نسبی خود را تا حدودی حفظ کرده است اما در این میان پراید ۱۱۱ کمی ناسازگاری نشان داد و قیمتش برای یکی دو روز مرز ۱۹۰ میلیون را هم پشت سر گذاشت. به هر ترتیب اگر مذاکرات برجامی به نتیجه برسد و لغو تحریم‌ها کلید بخورد، احتمالا قیمت محصولات سایپا در کنار سایر خودروهای موجود در بازار، روند نزولی فاحشی را آغاز خواهند کرد. در حال حاضر روند مذاکرات برجامی و تاثیر آن بر بازار ارز، عاملی مهم برای تعیین سرنوشت قیمت خودرو در بازار آزاد به حساب می‌آید.

به هر ترتیب قیمت پراید ۱۱۱ مدل ۹۹ در روز ۱۲ بهمن به ۱۸۹ میلیون تومان رسیده و برخی منابع قیمت این خودرو را حتی بیشتر هم اعلام کرده‌اند. قیمت تیبا صندوقدار sx مدل ۱۴۰۰ نیز در این روز برابر ۱۸۱ میلیون تومان است. قیمت کوییک دنده ای مدل ۱۴۰۰ هم در مرز ۱۹۶ میلیون تومان تثبیت شده و همانند سایر خودروها منتظر تحولات بازار ارز و سیاست‌های دولت است تا سرنوشتش مشخص شود. ضمنا قیمت ساینا پلاس دنده ای مدل ۱۴۰۰ برابر ۲۲۰ میلیون تومان و قیمت ساینا S ۱۴۰۰ معادل ۲۱۳ میلیون تومان ارزیابی شده است. باید بدانید که قیمت ساینا اس دنده ای در نمایندگی حدود ۱۶۹ میلیون تومان است.

در جدول زیر قیمت محصولات سایپا شامل قیمت پراید، قیمت ساینا ، قیمت تیبا و قیمت کوییک را در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ به اطلاع شما رسانده‌ایم. لازم به ذکر است که با توجه به شرایط بازار، احتمال بروز نوسان و تغییر در قیمت خودروها وجود خواهد داشت.

قیمت روز محصولات سایپا (بهمن ۱۴۰۰)

نوع خودرو

سال ساخت

کارکرد

قیمت (تومان)

پراید ۱۱۱ هاچبک SE

۱۳۹۹

صفر کیلومتر

۱۸۹ میلیون

پراید ۱۳۱ SE

۱۳۹۹

صفر کیلومتر

۱۷۲ میلیون

تیبا هاچبک EX (رینگ فولادی)

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۱۸۵ میلیون

تیبا هاچبک پلاس

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۲۰۲ میلیون

تیبا صندوقدار SX بنزینی

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۱۸۱ میلیون

تیبا صندوقدار پلاس

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۱۸۵ میلیون

ساینا EX دنده ای

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۱۹۵ میلیون

ساینا پلاس دنده ای

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۲۲۰ میلیون

ساینا S دنده ای

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۲۱۳ میلیون

کوییک اتوماتیک پلاس

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۲۸۳ میلیون

کوییک دنده ای

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۱۹۶ میلیون

کوییک دنده ای R

۱۴۰۰

صفر کیلومتر

۲۰۲ میلیون

منبع قیمت: باما

این مطلب برایم مفید است
۳ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها