دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت جدید ال ۹۰ صفر (دی ماه)

قیمت ال ۹۰ صفر طی این روزها در بازار آزاد به چند میلیون رسیده؟ قیمت تندر پلاس در چه محدوده‌ای است؟ اگر شما هم چنین سوالاتی در ذهن دارید و به دنبال پاسخ آنها هستید، دعوت می‌کنیم به منظور آگاهی دقیق از قیمت ال ۹۰ صفر، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

قیمت ال ۹۰ صفر یا همان تندر ۹۰ E2 دنده ای در روز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ نوسان زیادی نسبت به چند روز قبل نداشته و مبلغی حدود ۴۴۰ میلیون تومان در بازار آزاد برای آن تعیین شده است. این مبلغ کمترین میزان قیمتی خانواده ال۹۰ به شمار می‎رود و باید بدانید که در حال حاضر تندر پلاس اتوماتیک مدل ۹۹، گرانترین مدل این سری از محصولات رنو در ایران به شمار می‌رود؛ قیمت این ماشین دنده اتوماتیک در روز شنبه ۱۸ دی ماه ۱۴۰۰ حدود ۵۸۰ میلیون تومان گزارش شده که نسبت به شنبه هفته قبل حدود ۲۰ میلیون تومان گرانتر شده است.

لازم به ذکر است که ال ۹۰ یا داچیا لوگان به عنوان یک خودرو ارزان قیمت به کشورمان آمد و به صورت همزمان توسط دو شرکت ایران خودرو و پارس خودرو روی خط تولید قرار گرفت. با این حال در شرایط فعلی جزو گران‌ترین محصولات اقتصادی تولید داخل دسته‌بندی می‌شود که البته از سال ۹۹ به دلیل خارج شدن شرکت رنو از بازار ایران، عرضه آن فعلا به حالت تعلیق درآمده است.

رنو ال ۹۰ در قالب چند تیپ به بازار کشورمان آمد که از جمله می‌توان به ال۹۰ E2 پارس خودرو، ال۹۰ E2 ایران خودرو، پارس تندر دنده‌ای یا اتوماتیک (پارس خودرو) و تندر پلاس دنده‌ای - اتوماتیک ( ایران خودرو) اشاره کرد. ضمنا از سال ۹۷ گیربکس جدید JHQ روی نمونه‌های دنده‌ای نصب شد که مشکل خرابی گردگیر پلوس و تخلیه ناگهانی روغن جعبه دنده نیز دیگر در آن وجود نداشت.

با مطالعه جدول زیر، قیمت ال ۹۰ صفر و دیگر انواع آن در روز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ به اطلاع شما خواهد رسید. لازم است تاکید کنیم که به علت نوسانات بازار خودرو کشور، امکان بروز تغییرات در قیمت‌ها همواره وجود خواهد داشت.

قیمت روز انواع تندر ۹۰ (دی ماه ۱۴۰۰)
نوع خودرو
سال ساخت
کارکرد (کیلومتر)
قیمت (تومان)
پارس تندر
۱۳۹۸
صفر
۴۴۵ میلیون
تندر ۹۰ E2 ایران خودرو با رینگ آلومینیومی
۱۳۹۸
صفر
۴۴۰ میلون
تندر۹۰ پلاس اتوماتیک – رینگ فولادی
۱۳۹۸
صفر
۵۵۰ میلیون
تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک
۱۳۹۹
صفر
۵۸۰ میلیون
تندر پلاس دنده‌ای – رینگ آلومینیومی
۱۳۹۸
صفر
۴۷۵ میلیون
منبع قیمت: باما
این مطلب برایم مفید است
۴۶ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها