کد خبر 578196

نمایش ایکس ۲۲ پرو در مرکز خرید کوروش اولین ملاقات جوانان با کراس اوور جدید بازار

خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ یکی از محبوب ترین کراس اوورهای کوچک بازار ایران است که این روزها پوست اندازی اساسی را تجربه می کند.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ شرکت مدیران خودرو پس از تجربه فروش موفق نسل اول ایکس ۲۲، اکنون به معرفی نسل جدید این محصول پرداخته است. نسل دوم که با نام ایکس ۲۲ پرو وارد بازار شده، در مدت کوتاهی که از معرفی آن می‌گذرد، توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. شرکت مدیران خودرو اخیرا به منظور آشنایی بیشتر مردم با ایکس ۲۲ پرو، یک دستگاه از آن را در مرکز خرید کوروش در غرب تهران برای عموم، به نمایش در آورده است.

2b7c58ed-8da5-4b8f-8124-3e6def859020

در این برنامه، بسیاری از علاقمندان توانستند خودرو ایکس ۲۲ پرو را برای اولین بار از نزدیک مشاهده کنند. از آنجا که بازار هدف مدیران خودرو از عرضه ایکس ۲۲ پرو، قشر خریداران جوان است، در کارشوی مرکز خرید کوروش تلاش شد که برنامه هایی مفرح و سرگرم کننده برای حاضران ترتیب داده شود. مسابقه حدس آهنگ از جمله این برنامه ها بود که استقبال خوب مهمانان را در پی داشت. حاضران در کنار تجربه اوقاتی خوش با  خانواده، با ویژگی های ایکس ۲۲ پرو هم بیشتر آشنا شدند و استایل ظاهری مدرن این کراس اوور جمع و جور را پسند کردند. طراحی ظاهری ایکس ۲۲ پرو از مد روز صنعت خودرو پیروی می کند و بر اساس سلیقه خریداران جوان شکل گرفته است. در مجموع، ایکس ۲۲ پرو چهره ای جوان پسندتر و با نشاط تر از نسل قبل دارد. 

3e248900-e0c0-4602-a7e6-74ca2460c9aa

نمایشگر ۹.۰ اینچی لمسی، فرمان الکتریکی (EPS)، ترمز پارک برقی (EPB) و سیستم اتو هلد از مهم ترین آپشن های جدید ایکس ۲۲ پرو است که ارزش خرید این خودرو را بالا می برد. امکانات رفاهی ایکس ۲۲ پرو را در کمتر خودرویی در این سگمنت می توان یافت و همین موضوع آن را نسبت به رقبا متمایز کرده است.  ایکس ۲۲ پرو به پیشرانه توربو شارژ مجهز شده که ۱۰۲ اسب بخار قدرت و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور در اختیار راننده می گذارد. گیربکس در نظر گرفته شده برای ایکس ۲۲ پرو از نوع ۹ سرعته CVT است. ترکیب پیشرانه مدرن ۱.۰ لیتری و گیربکس پیشرفته ۹ سرعته، مصرف سوخت پایینی برای ایکس ۲۲ پرو به ارمغان اورده است. علاوه بر عملکرد فنی مناسب، ایکس ۲۲ پرو از لحاظ امکانات رفاهی و ایمنی هم رضایت مشتریان را برآورده کرده است.  

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، به آدرس mvmco.org/x۲۲pro مراجعه کنید.

ab54b7f7-50f9-4892-b67c-dd745bc355ed

ارسال نظر