کد خبر 577591
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

جدیدترین شرایط فروش جک s۳ ویژه آبان ۱۴۰۰

شرکت کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش جک s۳ امکان خرید اقساطی این خودرو را فراهم کرده است. این طرح فروش جک s۳ از تاریخ ۱۵ آبان شروع می‌شود و تا ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ادامه دارد.

اقتصادآنلاین –  محسن بهرامی؛ شرکت کرمان موتور جدیدترین طرح فروش جک اس3 را از تاریخ 15 آبان 1400 آغاز می‌کند که در قالب آن فروش اقساطی این خودرو در نظر گرفته شده است. در این طرح قیمت جک s3 مدل 1400 برابر 528 میلیون تومان اعلام شده و لازم است در ابتدا متقاضیان مبلغ 300 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت واریز کنند.

باقی مبلغ طی مدت یک یا دو سال به صورت اقساط چهار و هشت مرحله ای (هر سه ماه یک چک) پرداخت خواهد شد. مبلغ چک سه ماهه در روش خرید اقساطی یک ساله برابر 58 میلیون و 90 هزار تومان در نظر گرفته شده است. این رقم برای اقساط دوساله به 31 میلیون و 500 هزار تومان می‌رسد. البته مبلغ قسط آخر در هر دو روش اندکی کمتر از مبالغ مذکور خواهد بود. سند خودرو نیز تا پایان این مدت در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

طبق اعلام کرمان موتور، موعد تحویل جک اس 3 در این طرح برابر 60 روز کاری بوده و میزان یک درصد ماهیانه به عنوان جریمه تاخیر در تحویل خودرو در نظر گرفته شده است. تنها رنگ‌های موجود برای جک اس3 نیز سفید یا مشکی خواهد بود.

مشخصات جک اس 3

دانلود فایل
ارسال نظر

  • ایرج
    ۰ ۱

    باسلام واقعا فکر می‌کنند 500 میلیون برای ماشین چینی کم است