کد خبر 576706
  • صفحه اصلی
  • خودرو
  • عرضه ۴خودرو جدید از سوی بهمن موتور / شرایط فروش دیگنیتی و فیدلیتی هفته آینده اعلام می‌ شود
مدیرعامل بهمن موتور خبر داد؛

عرضه ۴خودرو جدید از سوی بهمن موتور / شرایط فروش دیگنیتی و فیدلیتی هفته آینده اعلام می‌ شود

مدیرعامل بهمن موتور از عرضه ۶ محصول جدید توسط این شرکت تا پایان سال خبر داد و گفت:در صورت رفع تحریم‌ها و بهبود شرایط با مزدا و سایر شرکای خارجی ادامه همکاری خواهیم داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمد ضرابیان، امروز در نشست خبری  با اشاره به اینکه خودروی Respect، یک سدان در کلاس C با موتور ۱۵۰۰ سی سی توربوشارژ است که از یک سال گذشته مذاکرات آن با یک شرکت معتبر انجام شده است، اظهار کرد: این خودرو از ابتدای سال آینده با قیمت مناسب وارد بازار می‌شود.

به گفته مدیران بهمن موتور این سدان به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ مجهز است و گیربکس آن  CVT با ۹ سرعت است. سدان Respect  به ۶ کیسه هوا و تجهیزاتی مثل ESP، EBA، HSC و یا HAC است. برای تولید این خودرو قراردادهای نهایی بسته شده و حتی نمونه های اولیه نیز خریداری شده اند و در مرحله سفارش گذاری اولیه است. 

طول خودروی Respect دقیقاً ۴.۶۶ متر است. فاصله بین دو محور این خودرو ۲۷۰۰ میلی متر است و می تواند به کمک موتور مذکور، دقیقاً ۱۴۷ اسب بخار و ۲۳۰ نیوتن متر را تولید کند.

وی ادامه داد:خودروی کارگو ون INROADS نیز دیگر محصول جدید بهمن موتور است که به دلیل تغییر رویکرد بازار در مورد خودروهای تجاری سبک در سبد محصولات این شرکت قرار گرفته است.

به گفته او دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ نیز دو محصول دیگر بهمن موتور است که با ایمنی بالاتر و قدرت موتور بیشتر نسبت به مدل‌های پیشین عرضه‌ خواهد شد. 

4567

مدیرعامل بهمن موتور در پاسخ به سوالی درباره  همکاری با شرکای خارجی در صورت رفع تحریم‌ها خاطرنشان کرد: همه شرکای تجاری گروه بهمن و سایر خودروسازان همچنان شریک تجاری آن ها به شمار می روند زیرا ارتباط تعلیق شده اما قطع نشده بود در این راستا ارتباط ما با مزدا هاوال ، گریت وال و FAW ادامه خواهد داشت.

در ادامه این نشست خبری علی پورابراهیمی، نایب رییس هیات مدیره بهمن موتور درباره تولید خودروهای ناقص در این شرکت گفت: در دوران تحریم گروه بهمن نیز مانند سایر خودروسازان با مشکلاتی روبه رو بود اما با پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده در زمینه خرید خارجی تعداد خودروهای ناقص در بهمن موتور بسیار کم است.

نوروزی، مدیر کسب و کار شرکت بهمن موتور در ادامه این نشست خبری با بیان اینکه قراردادهای دو محصول جدید گروه بهمن نهایی،  نمونه ها خریداری و سفارش گذاری اولیه انجام شده است، اظهار کرد: تا چند ماه آینده دو محصول جدید به بازار عرضه خواهد شد.

در ادامه نیما مومنی، مدیر بازاریابی و فروش شرکت بهمن موتور شبکه نمایندگی را از اصلی ترین پیش نیازهای ورود محصول جدید اعلام کرد و گفت: این موضوع در زمان عقد قرارداد فیدلیتی و دیگنیتی مورد توجه قرار گرفت و سفارش قطعات قبل از ورود محصول به بازار انجام شد در نتیجه در حال حاضر قطعات در داخل نمایندگی ها موجود است.

وی در پاسخ به سوالی درباره برنامه گروه بهمن برای دور جدید فروش دیگنیتی و فیدلیتی، تصریح کرد: هفته آینده زمان پیش فروش بعدی خودروی فیدلیتی و دیگنیتی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این همه جک و جونور را از کجا آوردید بجاش یه خودرو اروپایی سرهم کنید