کد خبر 576416
  • صفحه اصلی
  • خودرو
  • گردهمایی مالکان خودروهای ایکس۲۲ در مراسم باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو

گردهمایی مالکان خودروهای ایکس۲۲ در مراسم باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو

خودروی ایکس۲۲ به عنوان یک مینی کراس اوور جوان پسند در اسفند ماه سال ۱۳۹۵ به بازار معرفی شد و مورد استقبال مردم به ویژه جوانان قرار گرفت. این خودرو در زمان معرفی به دلیل طراحی جذاب و پویا و کاربردی به سرعت توانست به فروش فوق العاده بیش از ۵۰۰۰۰ دستگاه برسد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در طول این سال ها شرکت مدیران خودرو به منظور رفاه و سرگرمی مالکان خودروی ایکس۲۲ اقدام به برگزاری ایونت های متنوع باشگاه مشتریان  نموده است. در آخرین فعالیت باشگاه مشتریان مدیران خودرو که در روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه برگزار شد، از مالکان خودروهای ایکس۲۲ دعوت شد تا در مسابقات نفس گیر پینت بال به همراه اعضای خانواده شرکت کنند و در کنار رقابت با یکدیگر لحظات جذاب  دلنشینی را برای خود و خانواده عزیزشان تجربه کنند. 

DSC04551

در این برنامه متنوع، کودکان و بزرگسالان از بازی های جذاب کامپیوتری و آرکید بهره مند شدند و با یکدیگر به رقابت پرداختند و در آخر به تمام برندگان جوایزی اهدا شد. 

IMG_5404

شرکت مدیران خودرو به منظور تکریم و توجه ویژه به مشتریان فعلی خودرو ایکس ۲۲ برای اولین بار در ایران خودرو ایکس۲۲ پرو را به عنوان محصول جدید این شرکت در این مراسم به منظور تست و بررسی در اختیار مشتریان محترم قرار داد تا این عزیزان بتوانند قبل از رونمایی رسمی از نزدیک با امکانات و طراحی جدید این خودرو نظیر طراحی کاملا جدید چراغ‌ها، سپر جلو  و به ویژه فضای داخلی کاملا دگرگون شده مدرن و جذاب به همراه نمایشگر با کیفیت ۹ اینچی و ترمز پارک برقی و... آشنا شدند و پس از تست رانندگی این خودرو فیدبک های خوبی را در خصوص تغییرات جدید این خودرو ارائه دادند.

azadi-3

 طبق اعلام نظر مشتریان نمای ظاهری این خودرو مانند طراحی محصولات جدید هیوندای به صورت فشن و ترند طراحی شده است و امکانات جدید اضافه شده به این خودرو توانست نظر مشتریان را به شدت جذب کند و همچنین طبق نظر مشتریان هندلینگ رانندگی به مراتب بهتری را در کنار افزایش قدرت این خودرو تجربه کردند. 

همچنین لازم به ذکر است کراس اوور ایکس ۲۲ پرو مجهز به پیشرانه کم مصرف و توربوشارژر است و سیستم انتقال قدرت این خودرو از نسل جدید گیبربکس‌های اتوماتیک ۹ سرعته سی وی تی است که نوید یک رانندگی ایده آل و جذاب را می‌دهد.

ارسال نظر