کد خبر 572889
  • صفحه اصلی
  • خودرو
  • چهارمین دوره از نمایشگاه آفرود، کمپینگ، اتوکمپینگ، اکوتورسیم و ماجراجویی آغاز شد

چهارمین دوره از نمایشگاه آفرود، کمپینگ، اتوکمپینگ، اکوتورسیم و ماجراجویی آغاز شد

نمایشگاه آفرود از امروز ۲۷ مهر ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شده و تا ۳۰ مهر ادامه خواهد داشت. در این رویداد بسیاری از خودروها و تجهیزات به نمایش در می‌آیند.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ چهارمین دوره نمایشگاه آفرود، کمپینگ، اتوکمپینگ، اکوتورسیم و ماجراجویی از ساعت ۹ صبح امروز شروع به کار کرده و علاقه مندان به این حوزه می توانند تا ۵ عصر در سالن‌های 10 و 11 از این جشنواره دیدن کنند. شرکت نمایشگاه‌های خورشید و برند زیرمجموعه آن  با نام "اوکافر" مانند سال‌های گذشته برگزار کندده و متولی این نمایشگاه هستند و کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات آبی، زمینی، هوایی در این جشنواره حضور دارند.

اولین دوره این نمایشگاه، سال ۱۳۹۷ در برج میلاد تهران برگزار شد، دوره دوم نیز در همان محل  و دوره سوم نیز سال گذشته و  در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، پذیرای علاقه مندان بود، ضمن این که شیوع ویروس کرونا در دوسال اخیر و لزوم پایبندی به فاصله‌گذاری اجتماعی و ممنوعیت تردد، به این صنعت آسیب جدی وارد کرد، اما حالا و با واکسینه شدن اغلب مردم جامعه انتظار می‌رود  این دوره از نمایشگاه با استقبال بیشتر مخاطبان روبه رو شود.

محل برگزاری نمایشگاه آفرود ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های تهران واقع در خیابان سئول است و شرکت‌های مختلف فروش و نصب تجهیزات اتوکمپینگ و آفرود در این رویداد حضور دارند. همچنین برخی خودروسازان نیز مانند آمیکو نیز در این نمایشگاه حضور دارند و شرایط فروش ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته اند.

علاقه‌مندان می‌توانند از صفحه Coafair صفحه اختصاصی نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ، ماجراجویی، صنایع و تجیزات وابسته  در اینستاگرام شرکت نمایشگاهی خورشید بازدید کنند.

ارسال نظر