کد خبر 555926

آریزو۵ جدید با کابینی به روز عرضه می‌ شود

خودرو آریزو۵ جدید که اخیرا در بازار کشور چین عرضه شده است، به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می گردد. این مدل جدید با بهبودهای آپشنی و فنی قابل توجهی همراه گردیده است که علاوه بر مدرن تر نمودن خودرو، لذت رانندگی را نیز برای راننده افزایش می دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، یکی از تغییرات صورت گرفته در خودرو Arrizo 5 جدید، تغییر کامل داشبورد خودرو است. داشبورد قدیمی با ظاهر اسپرت نسل پیشین آریزو 5 اینک با داشبوردی مدرن که بر اساس زبان طراحی خودروهای جدید MVM طراحی گردیده است جایگزین شده است.  این داشبورد ترکیبی از سطوحی با رنگهای مشکی و کربن خاکستری است  که کابین خودرو را بسیار به روز تر و جوان پسندتر می نماید. همچنین چیدمان دکمه های کابین به صورت یک نوار در زیر دیسپلی 8 اینچی آریزو 5 جدید و همچنین طراحی خروجی سیستم ایرکاندیشن آن خودرو تداعی گر خودروهای لوکس اروپایی مانند: آئودی است.

از دیگر تغییرات قابل توجه کابین آریزو 5 جدید فرمان جدید خودرو است که چهره ای مدرن و حسی جوان پسند به راننده و سرنشینان تلقین می کند. همچنین شکل مناسب و محل جایگذاری دقیق دکمه های تنظیمات سییتم صوتی و کروز کنترل بر روی فرمان خودرو ارگونومی مناسبی را برای راننده به ارمغان می آورد. تغییر دکمه های تنظیمات ایرکاندیشن خودرو از حالت قدیمی به مدل جدید مشابه کابین آریزو 6 علاوه بر ایجاد راحتی بالاتر تنظیمات کابین در حین رانندگی، فضای مدرنی را برای این خودرو ایجاد می نماید.

همچنین تغییر در طراحی کنسول میانی خودرو و جایگذاری دکمه های ESP، اکو و اسپرت  در کنار ترمز دستی برقی و اتو هلد احساس رانندگی با خودرویی به روز و سطح بالا را برای سرنشینان فراهم می آورد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر