کد خبر 523844

سدان جدید کرمان موتور به تهران آمد

به تازگی تصاویر نشان می دهد که سدان جدید کرمان موتور به انبار تهران این شرکت آمده و گویا قرار است تا بزودی بررسی های عملی جک J۷ یا همان A۵ آغاز شود.

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اسب بخار، سال گذشته هم یکی از مخاطبان تصاویری از حضور جک J7 در منطقه آزاد ارگ جدید بم را منتشر کرد و حال می بینیم که پس از چند ماه، این سدان جدید به انبار مرکزی کرمان موتور آمده است. برای همین احتمال داده می شود که مهندسان و مدیران این شرکت، پروژه بررسی J7 یا همان A5 را آغاز کرده باشند و بخواهند تا در صورت مثبت بودن نتایج بررسی ها، محصول جدیدی را در کلاس سدان های فست بک و با الگوی مهندسی ناچ بک به بازار عرضه کنند. حال باید منتظر بود و دید که آیا پس از عرضه جک S5 فیس لیفت و KMC K7، نوبت به عرضه سدان A5 می رسید و یا کرمان موتور مانند جک S4، پروژه حضور این خودروی جدید را به تعویق می اندازد؟

untitled

 

wsfjD6GnGDe6

معرفی جک J7 ( A5 ) ؛ سدان جدید کرمان موتور

جک A5 یا همان J7 سدانی در کلاس C است که طراحی فست بک در آن دیده می شود. این خودرو در بازارهای هدف جک با نسخه های مختلف دنده ای و اتوماتیک عرضه می شود و قیمتی در بازه ۱۳ تا ۱۸ هزار دلار را دارد. A5 می تواند در برخی نسخه ها خودرویی اقتصادی باشد. اما این امکان وجود دارد تا نسخه های فول آپشن این خودرو را از کمپانی جک خریداری کرد و سطح امکانات بیشتری را بر روی آن نصب نمود. همچنین این خودرو با کیت بدنه اسپرت هم در بازار چین عرضه می شود که تا حدی ظاهر این سدان چینی را تهاجمی تر از نسخه های عادی می کند. بدنه تک رنگ و یا دو رنگ هم در نوع قیمت گذاری جک J7 یا همان A5 تاثیر جزئی دارد.

untitled

untitled

جک اِی ۵ به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربوشارژر مجهز است و ۱۵۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه دارای استاندارد آلایندگی یورو ۶ است و حداکثر گشتاور را در بازه ۲۰۰۰ تا ۴۵۰۰ دور در دقیقه ارائه می دهد. بدیهی است که کرمان موتور نسخه اتوماتیک A5 را به بازار ایران می آورد و خبری از این سدان جک با جعبه دنده ۶ سرعته دستی نخواهد بود. جک A5 در نسخه اتوماتیک به جعبه دنده CVT مجهز است که توان پیشرانه را به چرخ های جلو می رساند. کمپانی سازنده این خودرو می گوید که جعبه دنده پیوسته A5 نسل سوم CVTها به حساب می آید و حساسیت و سرعت عمل بیشتری نسبت به جعبه دنده های CVT نسل دوم دارد. این جعبه دنده قابلیت تعویض دنده مصنوعی را به راننده می دهد و همچنین حالت اسپرت سیستم انتقال قدرت هم برای جک A5 یا جک J7 تعبیه شده است.

untitled

untitled

فضای بار این سدان فست بک و چینی در حالت استاندارد ۵۴۰ لیتر است و در حالت جمع شدن صندلی های عقب به ۱۶۵۰ لیتر می رسد. جرم خالص نسخه اتوماتیک و فول آپشن سدان جدید کرمان موتور، ۱۴۴۰ کیلوگرم است. در جک J7 می توان امکاناتی نظیر شش کیسه هوا، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی عمودی، دوربین پارک ۳۶۰ درجه، دوربین ثبت وقایع، سنسور نور و باران، استارت دکمه ای، فرمان کمکی برقی، تریم داخلی چرم، درِ صندوق برقی، سیستم کنترل پایداری، سامانه شروع حرکت در سربالایی، سنسور فشار باد و دمای تایرها، فناوری LED کاسه چراغ ها، جلو آمپر تمام دیجیتال، کروز کنترل، آینه های تاشو برقی، رادار خطی، رادار نقطه کور، سانروف و… را سفارش گذاری کرد.

untitled

untitled

untitled

untitled

untitled

untitled

untitled

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر