کد خبر 512444

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت دنا نزولی شد +جزئیات

خرید و فروش انواع خودروی دنا نشان می دهد که قیمت انواع آن با کاهشی چشمگیر همراه بوده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در ادامه خرید و فروش‌های امروز 19 اسفند ماه 99 بازار خودرو، قیمت دنا معمولی تقریبا 266میلیون تومان، دنا پلاس دنده‌ای توربو حدود 348میلیون تومان، دنا پلاس دنده‌ای ساده تقریبا 293میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو حدود 400 میلیون تومان به فروش رسید.

این در حالی است که در معاملات بهمن ماه سال جاری، قیمت دنا معمولی تقریبا 267میلیون تومان، دنا پلاس دنده‌ای توربو تقریبا 340 میلیون تومان، دنا پلاس دنده‌ای ساده 295میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو تقریبا 410میلیون تومان به فروش رسیده بود. 

با توجه به آمار ارائه شده و نگاه اجمالی به معاملات می‌توان گفت، قیمت دنا معمولی نسبت به بهمن ماه کاهشی یک میلیون تومانی را داشته است. این در حالی است که،قیمت دنا پلاس دنده‌ای توربو نسبت به ماه گذشته سقوطی 8میلیونی را تجربه کرد. دنا پلاس دنده‌ای ساده نیز نسبت به ماه گذشته کاهشی 2میلیونی را به ثبت رساند. دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز با نزولی 10میلیونی نسبت به ماه گذشته، به فروش رفته است.

دنا

 

دنا

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    یه جوری نوشتی کاهش یافته. یک میلیون کم شده بعد از ۲۰۰ میلیون افزایش که هیچی نیست

  • دکتر
    ۰ ۰

    خودتونو مسخره نکنید خجالت بکشید با این خبرهای داغ تون شبی بیست میلیون قیمت ها بالا می‌رفت خبری نبود یک میلیون افت میکنه بوق و کرنا میکنید افت شدید قیمت ها