کد خبر 494404

آپشن‌های جدید ، برای شاسی بلند خوش سابقه بازار کشور

نزدیک به یک دهه از ورود ام وی ام ایکس ۳۳ به عنوان اولین شاسی بلند چینی به بازار ایران می‌گذرد. خیلی زود این خودرو جای خود را در بازار و میان مشتریان ایرانی پیدا کرد و توانست به سرعت به فروش بالایی دست یابد.همچنین استهلاک و مخارج نگهداری پائین و دوام مناسب عواملی بود که ایکس ۳۳ را محبوب بازار ایران کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، به سرعت خیلی از خریداران خودروهای سدان متوسط، نظر خود را به سمت ایکس 33 تغییر دادند تا با پرداخت قیمتی مناسب لذت سواری یک کراس اوور را با آپشن‌های معقول تجربه کنند.

اما فیس لیفت اول ایکس 33 با ورود به بازار امکان رانندگی با گیربکس اتوماتیک را در کنار چهره‌ای به روزتر مهیا کرد تا بر لذت رانندگی و استفاده از آن بی‌افزاید. در فیس لیفت دوم این خودرو با ظاهری کاملا مدرن و به روز عرضه شد که اتفاقا استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد تا در نهایت مدیران خودرو در سال جاری به فکر فیس لیفت سوم آن افتاد.

اگرچه تغییرات خیلی جزئی در حد تغییر پنجره جلوی خودرو بود اما  به لحاظ  امکانات، آپشن‌های ویژه‌ای به این خودرو افزوده شده که شامل فرمان برقی و سیستم پایداری الکترونیکی ESP، کنترل در سربالایی HHC  و سیستم ضد لغزش TCS است  تا بازهم به لحاظ ایمنی و راحتی شامل ارتقاء بیشتر باشیم.

ایکس 33 اتومات جدید، اگرچه هنوز هم نیازمند تغییرات بیشتر است اما در بازار فعلی به عنوان یک شاسی بلند اقتصادی و خوش سابقه است که در طول نزدیک به یک دهه توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب کند و با توجه به تغییرات وارتقاء که در این محصول متناسب با نیاز بازار صورت گرفته، موقعیت خود را تثبیت کرده است.

ایکس 33 نه تنها در ایران بلکه در کلیه بازارهای صادراتی به عنوان یک کراس اوور مطمئن، اقتصادی و محبوب شناخته می‌شود که گرچه کمی چهره قدیمی دارد اما هنوز هم پر طرفدار است که علت آن اعتماد مشتریان است. مدل جدید این خودرو که  توسط مدیران خودرو به عنوان نسل چهارم شناخته می‌شود، دارای 3 سال یا 100.000 کیلومتر گارانتی است که نشان از اعتماد و ارتقاء کیفی این خودرو در قیمت‌اش دارد .

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

عناوین بیشتر