کد خبر 491731

تیگو۵ مدیران خودرو ، با قلب تپنده توربو

تیگو۵ مدیران خودرو ، به عنوان یک شاسی بلند خانوادگی و بی‌حاشیه بازار ایران شناخته می شود ، در طول ۵ سال گذشته این خودرو همواره مورد استقبال بازار قرار گرفت ، بدنه قدرتمند و جادار این خودرو حس یک شاسی بلند مستحکم را می‌دهد ، اما اخیرا شرکت مدیران خودرو اعلام کرده که مدل توربو این محصول نیز بر اساس نیاز بازار عرضه خواهد شد تا به یک شاسی بلند خانوادگی ،چاشنی اسپورت و هیجان نیز افزوده گردد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در باطن تیگو5 توربو از تکنولوژی جدید استفاده شده است ، موتور 1.5 لیتری توربو  معروف که خود ماحصل طراحی شرکت AVL اتریش میباشد و سیستم توربو آن توسط شرکت معروف هانیوال طراحی شده است . اما آنچه قدرت حرکت را تکمیل می کند گیربکس 9 سرعته  CVT نسل جدید است  که  کارایی خود را به خوبی نشان داده و توانسته جزو برترین گیربکس‌ها  در کشور چین انتخاب گردد که خود مزیت بزرگی به حساب می‌آید .

به لحاظ آپشن‌ها مدل توربو همان آپشن‌های قبلی  را خواهد داشت  ، آپشن‌های مناسب ایمنی چون ایربگ های جانبی ، ESP, TCS , HHC ..... و همچنین مانیتور لمسی 10 اینچی ، سیستم ورود و روشن شدن بدون کلید ، گرمکن صندلی های جلو ، صندلی برقی راننده ، سان روف برقی ، آینه های برقی ، دوربین داینامیک و.... در کنار آپشن فرمان برقی  که به این مدل افزوده شده  و یک آپشن مهم راحتی و ایمنی به حساب می آید ، این خودرو را برای خانواده های ایرانی که هم به دنبال جاداری و قدرت یک خودرو در کنار لذت رانندگی هستند به گزینه ایی ایده آل تبدیل می کند که می تواند با برخی خودروهای دست دوم خارجی چون سانتافه های 4 سیلندر مدلهای 2010 تا 2013 و یا توسان و اسپورتیج های مدل 2011 تا 2015  بدل نماید که با توجه به گارانتی 5 سال یا 150.000 کیلومتر در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان  می تواند نسبت به رقبای وارداتی دست دوم با توجه به سلیقه و انتخاب آنها می تواند به گزینه منطقی بدل گردد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر