کد خبر 480211

مزایای خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو دلیلی برای انتخاب از سوی مردم

بیش از پانزده سال از حضور برند MVM در بازار خودرو ایران می گذرد و در طول این مدت شرکت مدیران خودرو با ارتقاء خدمات پس از فروش توانسته درکنار رقبای وارداتی خود قرار بگیرد و در پاره ای از موارد حتی گوی سبقت را از آنان ربوده است.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در حال حاضر شبکه خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو حدود ۱۷۰ تعمیرگاه مجاز در سراسر کشور دارد که این رقم در برابر رقبای وارداتی همچون هیوندای، کیا موتورز و تویوتا بسیار بالاتر است. تعداد بالای نمایندگی های خدمات پس از فروش تضمین کننده دسترسی آسان مالکان خودروهای مدیران خودرو در سراسر کشور است.

از طرفی واردات قطعات اصلی توسط شرکت مدیران خودرو و توزیع آن بین نمایندگی های مجاز و فروشگاه های مستقیم فروش قطعات توانسته است آرامش خیال را به مشتریانی که مالک خودروهای تولید شرکت هستند، ایجاد کند. عرضه گسترده قطعات اصلی توسط شرکت مدیران خودرو باعث شده است که قطعات اورجینال با قیمت های منطقی برای تمامی مشتریان در سراسر کشور به آسانی قابل دسترس باشد. از طرفی خوردوهای شرکت مدیران خودرو در سگمنت های متفاوت از شرایط گارانتی مختلف و تعداد سرویس‌های رایگان مختلفی بهره می برند که این شرایط می تواند برای مشتریان با سلیقه های متفاوت جذاب باشد.

از طرفی تفاوت عمده شرکت مدیران خودرو با سایر واردکنندگان خودرو، تولیدکننده بودن آن است. این مهم باعث شده در زمانی که واردات خودرو متوقف شده است، شرکت مدیران خودرو به ادامه تولید خودرو و پوشش گسترده قطعات یدکی مورد نیاز در سراسر کشور اقدام کند. همچنین بحث آموزش پرسنل نمایندگی ها، پرسنل فنی آنان و همچنین به روز رسانی طراحی داخلی مراکز خدمات پس از فروش بر اساس آخرین استانداردهای سال ۲۰۲۰ میلادی در حال انجام است و ارتقاء زیرساخت های اتاق انتظار، محل پذیرایی و محل پذیرش مشتریان در ایجاد فضایی دلنشین جهت رفاه مشتریان ضروری است.                                      

در نهایت شرایط متنوع فروش شرکت مدیران خودرو در کنار هزینه های منطقی نگهداری و تعمیرات محصولات و در دسترس بودن قطعات اصلی در سراسر کشور محصولات شرکت مدیران خودرو را به عنوان گزینه ای منطقی در بازار ایران برای افرادی که به دنبال خودوریی متفاوت هستند بدل کرده است.

مدیران خودرو

مدیران خودرو

بیشتر بخوانید
ارسال نظر