کد خبر 457015

دومین مرحله؛

برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شدند

قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد و نتایج قرعه‌کشی در سه روز آینده و پس از صحه‌گذاری مراجع ذیربط، در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو قرار می‌گیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، "بابک رحمانی" معاون فروش و بازاریابی این گروه صنعتی در حاشیه این مراسم گفت: دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو از ۹ مردادماه به مدت سه روز با عرضه پنج محصول و با ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه خودرو از طریق سایت فروش ایران خودرو انجام شد.

وی ادامه داد: بیش از ۹۸۰ هزار نفر در این مرحله برای ثبت نام اقدام کردند که ۱۴ هزار نفر از آنان در مراسم قرعه کشی انتخاب شدند.

رحمانی خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام شده، در این مرحله تعداد متقاضیان ذخیره برابر با منتخبان بود تا در صورت انصراف نفرات اصلی، از این فهرست استفاده شود. 

معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو بیان داشت: با توجه به تاکید کمیته خودروی وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت در ثبت نام خانواده‌های فاقد خودرو در این طرح، اسامی منتخبان برای صحه گذاری اطلاعات اظهار شده، به نهادهای ذیربط ارسال شد تا پس از آن، نتایج اعلام عمومی شود.

رحمانی در ادامه گفت: مشخصات پذیرفته شدگان نهایی در دومین طرح فروش فوق العاده، در سه روز آینده در سایت فروش  ایران خودرو  به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: منتخبان نهایی سه روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه قطعی خودرو اقدام کنند.

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودرو در زمان حداکثر سه ماه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی اکبر
    ۱ ۰

    من که پراید مدل 79دارم تا حالاچرا نباید ماشین نو داشته باشم.شما حتی حاضر نیستید کمی فکر کنید 20سال پیش کجا امروز کجا. تشکر

  • مریم
    ۰ ۱

    سلام به همه هموطنای گلم به نظر من این گرانی خودرو بخاطر رسانه است چون هروز قیمتها رو اعلام میکنه اگه اعلام نکنه و مردم از قیمتها بی اطلاع باشن دیگه نمیرن خودرو رو به قیمت غیر واقعی بخرن مثلا به فروشنده پراید میگن من مگه دیوونه شدم که برای پراید۹۰ت پول بدم اگه ۱۰تومن میدی میخرم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری