کد خبر 447182
در سال جهش تولید برای توسعه تولید داخلی

استخدام ۱۰۰۰نفر نیروی متخصص، تکنسین و کارگر خطوط تولید در کروز

مصطفی بختیار، مدیرمنابع انسانی شرکت کروز از استقبال کارجویان از فراخوان استخدام این شرکت خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، شرکت صنایع تولیدی کروز، بزرگترین شرکت قطعه ساز داخلی که هم اکنون با بیش از ۱۲ هزار نیروی کار در کشورپیشتاز داخلی سازی است  به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در زمینه پژوهشی و مشاغل تکنسین و اپراتور خط تولید، تعداد 1000 نفر را طی ماه گذشته جذب کرده است.

بنا براین گزارش، شرکت کروزچندی پیش در فراخوانی عمومی از علاقمندان جهت همکاری در زمینه فعالیت در خطوط تولید کروز دعوت به ارسال تکمیل اطلاعات در سایت کروز کرد که با استقبال خوبی همراه شد.

شرکت صنایع تولیدی کروز، بزرگترین قطعه ساز کشور در راستای تعمیق داخلی سازی ، سال گذشته  در فراخوانی عمومی از تمام کسانی که در زمینه طراحی و ساخت قطعات پیشرفته خودرو طرح، پیشنهاد و یا نمونه ساخته شده ای داشتند دعوت به همکاری کرد که با استقبال پرشور نخبگان و دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشگاه های صنعتی شریف ، امیرکبیر و تهران مواجه شد که حدود ۴۰ نفر از آنها با حضوردر دوره های آموزشی شرکت کروز، جذب این واحد صنعتی خواهند شد.  

شرکت کروز از تولیدکنندگان قطعات پیشرفته و الکترونیک که بالغ بر۳۰ درصد از قطعه داخلی خوروهای  داخلی کشور را تولید می کند از شرکتهای موفق قطعه در سطح کشور محسوب می‌‌شود که با استفاده از ظرفیت‌های موجود در داخل، رونق تولید را محقق کرده است وهمچنین با به ‌کارگیری این نیروهای انسانی جوان و توانمند، ضمن توسعه اشتغال کشور، بهترین روش را برای جهش تولید برگزیده است.

ارسال نظر

 • میترا
  ۰ ۰

  من حدود ۳ سال کروز بودم الان ۲ سال دراومدم امکانش هست دوباره برگردم ممنون

 • احمد مهریار
  ۰ ۰

  قبلا مکنیک ماشین بودم اگ کارگر خاستین رومن حساب کنین ممنون

 • مهدی جباری
  ۰ ۰

  سلام من سابقه کار درشرکت سازه پویش رادارم وبرای استخدام در کروزرهم فرم پرکرده بودم سال ۹۲الی ۹۳ اگه امکانش هست برای جذب بنده پیگیری کنید

 • امیرخلمه
  ۰ ۰

  سلام من سه یه هفته ای هست ک بیکارم اگه امکانش هست منوجذب کنید ازملاردشهریار