کد خبر 440734

داخلی‌سازی محصولات بهمن دیزل به‌رغم تحریم‌ها

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و هیات همراه از کارخانه بهمن دیزل در شهرک صنعتی البرز واقع در استان قزوین بازدید کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین به منظور بررسی آشنایی با محصولات و کاربری‌های تولیدی از کارخانه بهمن دیزل تولید کننده انواع خودروهای تجاری و مسافری بازدید کرد.

خانپور با مراحل تولید و طرح های توسعه ای بهمن دیزل آشنا شد و از توانمندی‌های این مجموعه به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده کامیونت با کاربری های متفاوت بازدید به عمل آورد. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین ضمن اشاره به نظم حاکم در این مجموعه از برنامه تعامل با بهمن دیزل جهت خرید کامیونت با کاربری آتش نشانی سخن گفت.

با وجود شرایط سخت پس از تحریم های بین المللی صنعت خودرو، بهمن دیزل با ظرفیت های خود، مشکلات ناشی از آن را گذراند و توانست کار خود را توسعه دهد که امروز داخلی سازی کامیونت و مینی بوی شیلر و همچنین ساخت کاربری آتش نشانی نمایانگر نمونه ای از آن است و نوید بخش آینده روشن برای این مجموعه است. در بخش ساخت کاربری که از سال 1395 به این مجموعه افزوده شد، با رعایت استانداردها و متناسب با نوع آن، انواع کاربری های خاص خدمات شهری، آتش نشانی، اتاق بارهای پنلی، کاربری های عمومی و خاص فلزی مطابق نیاز مشتری ساخته می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر