{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 438336

با افزایش هر روزه قیمت خودرو و کاهش قدرت خرید، در حال حاضر خرید اقساطی خودرو بهترین و تنها گزینه برای خریداران می‌باشد.

خرید لیزینگی خودرو، تنها راهکار خریداران

با افزایش هر روزه قیمت خودرو و کاهش قدرت خرید، در حال حاضر خرید اقساطی خودرو بهترین و تنها گزینه برای خریداران می‌باشد. چه بسا بسیاری از ما برای خرید خودرو مورد نظر خود ماه ها پس انداز کردیم ولی به جای خرید آن، تنها نظاره گر افزایش زیاد قیمت خودرو بوده‌ایم در حالیکه خریدارانی که در سال گذشته با پول خود به صورت اقساطی اقدام به خرید نموده اند دارای سرمایه ای بیش از سال گذشته خود می باشند. به عنوان نمونه شخصی که در 2 سال قبل، یک خودروی سراتو آپشنال 2000 را اقساطی و به قیمت 106میلیون خریداری نموده است با در نظر گرفتن افت سال به مدت 2 سال و کارکرد 40.000 کیلومتر می تواند آن را به قیمتی در حدود 350 تا 370 میلیون تومان به فروش برساند. عددی که رشد آن بسیار بیشتر از سود بهره خرید لیزینگی خودرو می‌باشد. همین امر اهمیت و نیاز به لیزینگ را در این بازار رو به رشد و دارای تورم نشان می‌دهد. ولی با چه شرایطی؟!!!

leasing-carf

کلاهبرداری در روز روشن!!

با توجه به تقاضا بالا در بازار خودرو، افزایش قیمت دلار، ممنوعیت واردات و عدم عرضه فوری خودروی تولید داخل که تنها به پیش فروش های بلند مدت بسنده کرده‌اند، بسیاری از دلالان و فروشندگان خودرو در قالب فروش اقساطی شروع به پیش فروش اقساطی خودروها کرده و مردم از سردرگمی و ناچاری از قیمتهای بالای موجود در بازار به دام آنها می‌افتند. همچنین در حالت دیگر بسیاری از آنها که فروش اقساطی انجام داده‌اند در کنار دریافت سودهای گزاف، بعداز پایان اقساط خودرو، برای سند زدن و از رهن خارج کردن خودرو طلب مبالغ زیادی از خریدار می‌کنند.

محدودیت های خرید لیزینگی:

شرکت‌های لیزینگی عموما هر ماشینی را لیزینگ نمی‌کنند و یا فقط خودروهای صفر را لیزینگ کرده و یا به علت پیچیدگی‌ها ارزش گذاری برای مدل و کیلومتر و ساخت آن محدودیت می‌گذارند، این در حالی است که به علت ممنوعیت واردات و کم بودن عرضه به نسبت تقاضا، حجم بسیاری از معاملات خودروی کارکرده می‌باشد. در نتیجه حق انتخاب خریدار به نسبت بودجه‌ای که در نظر گرفته بسیار کم می‌شود.

محدودیت بعدی که بسیار هم مهم است وضعیت سند خودرو است. در خریدهای لیزینگی سند خودرو در طول مدت زمان بازپرداخت اقساط به نام شرکت لیزینگ باقی می‌ماند که محدودیت زیادی برای خریدار بوجود می‌آورد. هیچکس از آینده خبر ندارد و خریدار اگر نیاز مبرم به فروش خودرو خود پیدا کند نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. البته گزینه تسویه زودتر از موعد راهکار این قضیه است ولی بسیاری از شرکتهای لیزینگی حتی گزینه تسویه زودتر از موعد را نیز حذف کرده‌اند و یا هزینه اضافی بابت اینکار از خریدار می‌گیرند.

leasing-carf1

چگونه خرید خوب و مطمئن داشته باشیم؟

برای خرید لیزینگی خودرو اولین و مهمترین کار استفاده از شرکتهای معتبر و ثبت شده می‌باشد ولی شما نیاز مبرم به یک مشاور خوب در این زمینه دارید. تا هم با مشاوره های تخصصی خود بهترین خودرو را با توجه به بودجه شما معرفی کرده و هم تمامی مراحل اخذ وام را برای شما پیگیری نماید.

راهکار چیست؟ شرکت کاراِف (www.carf.ir) به واسطه پشتوانه و اعتبار خود و با قراردادی که با بانک ها و شرکت‌های معتبر لیزینگ منعقد کرده به راحتی و در کمترین زمان برای متقاضیان خرید اقساطی خودرو، تسهیلات بانکی و شرایط لیزینگ خودرو را فراهم می‌کند. تمامی فرایندها در چهارچوب پروتکل های قانونی و نرخ‌های مصوب انجام می‌شود و متقاضی به راحتی می‌تواند خودروی مورد نظر خود را بدون هیچ محدودیتی خریداری کند.

leasing-carf2

از مزایای تسهیلات ارائه شده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعطای تسهیلات تا مبلغ  600 میلیون تومان با نرخ‌های مصوب بانکی
  • سند خودرو به نام خریدار و امکان آزاد بودن آن
  • اقساط تا 60 ماه
  • امکان تسویه زودتر از موعد
  • بدون محدودیت در برند، مدل، کیلومتر و سال ساخت
  • عدم نیاز به بیمه بدنه اجباری
  • وجود طرح‌های متنوع و متناسب با هر بودجه
  • وجود شرایط ویژه برای مشاغل خاص (پزشکان، مهندسان، وکلا، سردفتران، اعضای هیئت علمی دانشگاه، خلبانان و ناخدایان)

تنها با ثبت درخواست در سایت شرکت کاراِف  (www.carf.ir) و یا تماس با مشاوران کاراِف می‌توانید به سادگی از این تسهیلات در کمترین زمان استفاده کرده و بدون هرگونه محدودیت خودرو مدنظر خود را خریداری کنید.

leasing-carf3

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری