{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425270

شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو سری جدید خودرو فوتون-ساونا را روز گذشته به خریداران این خودرو تحویل داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، فوتون-ساوانا تنها شاسی بلند داخلی محسوب می شود که توسط شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو تولید می شود و با بهره گیری از برخی ویژگی‌ها، می‌تواند انتخاب بخشی از طرفداران آفرود باشد.

ساوانا با موتور 214 اسب بخاری و گشتاور ٣٢٠ نیوتن بر متر خودرا به عنوان قدرتمند ترین خودرو ساخت داخل معرفی میکند، همچنین این خودرو تنها خودروی داخلی مجهز به دیفرانسیل LSD و شاسی مستقل از بدنه نیز به حساب می آید.

فوتون ساوانا

این خودرو همچنین به چراغ راهنما روی آینه‌های جانبی، غربیلک فرمان چند منظوره، کروز کنترل، چراغ مخصوص روز، سیستم استارت بدون کلید، سانروف، سیستم چهارچرخ هوشمند، رینگ‌های آلومینیومی 17 اینچی، سنسور پارک عقب، روکش چرمی صندلی‌ها، دوربین دنده عقب و ترمز اتوماتیک Auto Hold مجهز است.

فوتون-ساوانا همچنین به کیسه هوای سرنشینان جلو، کیسه هوای جانبی و کیسه هوای پرده ای نیز بهره می برد.

از سوی دیگر از نکات برجسته ساوانا می توان به ارتفاع 220 میلیمتر کف خودرو از زمین اشاره کرد که همین موضع باعث شده میزان غرق شدگی ماشین در معابر رودخانه ای برابر با 600 میلیمتر شود که این خودرو را کاملا مناسب برای آفرود نشان می دهد.

فوتون ساوانا

با نشستن درون کابین ساوانا تا حدودی فراموش خواهید کرد که درون یک محصول چینی نشسته اید .طرحی جذاب و الهام گرفته از محصولات ژاپنی، کیفیت خوب متریال، استفاده از صفحه نمایش لمسی در درون داشبورد، فرمان سه پره مجهز به اداوات کروز کنترل و تنظیمات سیستم صوتی به جذابیت‌های کابین این خودرو می افزاید.

باید یکی از مهمترین خصیصه‌های فوتون ساوانا را صندلی ردیف سوم دانست که در هیچ نمونه خودروهای چینی بازار ایران موجود نیست.

فوتون ساوانا

شایان ذکر است صنایع تولیدی عظیم خودرو سعی کرده است در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مشتریان در زمانبندی‌های مشخص شده به شرکت مراجعه کرده تا از هرگونه خطری پیشگیری شود.

گفتنی است با توجه به اعلام شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو، تحویل سری جدید خودروی هنتنگ در تیپهای X7 و X5 (با کیفیت ترین خودروی داخلی )به همین زودی انجام خواهد پدیرفت.

بر اساس این گزارش تحویل خودروهای فوتون و سپس هنتنگ در حالی از سوی صنایع تولیدی عظیم خودرو تحویل خریدارن می شود که این شرکت با مشکلات عدیده ای در تولید؛ مشکلاتی که بسیاری از تولیدکنندگان دیگر کشور با آن مواجه نیستند مواجه است.

از سوی دیگر نیز با توجه به وضعیت واردات قطعه از کشور چین به دلیل ویروس‌ کرونا مشکل مراوده با کشور چین نیز بیشتر شده است که با این وجود صنایع تولیدی عظیم خودرو رضایت حداکثری مشتریان خود را راس برنامه‌های خود قرار داده است.

عظیم خودرو

فوتون ساوانا

فوتون ساوانا

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری