{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413133

ایران خودرو شرایط فروش اقساطی و فوری ۲ خودروی خود ویژه ۱۰ بهمن ۹۸ را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس اعلام ایران خودرو شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو از ساعت 11 صبح روز پنج شنبه  10 بهمن 98 برای 2 خودرو "پژو 405 بنزینی" و "پژو پارس TU5" تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

2

ارسال نظر

 • منصور
  ۰ ۰

  یکی به داد ای ملت برسه من تمام ایران خودروها وکافی نت هارو تو استانم گشتم میگن هفت الی ده میلیون رشوه بده تاثبت نامت کنیم به این ایام فاطمیه برا افراد دلال سایت بازمیشه و دههانفر دیدم که نتونستن ثبت نام کنن..
  حتی ایران خودرومحرمانه برا افرادی که زیر میزی میدن ثبت نام انجام میده..
  بخدا وقتی وزیر دروغگوی صنعت گفت جلوی این کار گرفته شد ازشدت عصبانی خواستم سکته کنم..چرا کسی چاره ای نمیکنه..چرا ایران خودرو بیشتراز آمریکابه مردم ایران فشار میاره.

 • hemid
  ۰ ۰

  حودرو

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری