{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 406734

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی شهادت سردار بزرگ و رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم آن عزیز و ملت ایران تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند، وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‌اند. احزاب آیه ۲۳

سردار رشید، حاج قاسم سلیمانی،  دلاورمرد سپاه اسلام، مجاهدی که همواره چشم به آسمان شهادت دوخته بود و نامش رعشه بر جان استکبار و ترویسم بین‌المللی می‌انداخت، به پاس همه آن ایثارگری‌ها و مجاهدت.ها، به آرزوی دیرینش رسید و در ضیافت دوستان شهیدیش نزد معبود حاضر شد.‌

شهادت این سپهبد رشید را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معزز کل قوا، حضرت آیت الله خامنه‌ای، خانواده محترمشان و همچنین ملت عزیز ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم و به گواه تاریخ، شهادت می‌دهیم که از خون به ناحق ریخته شده آن شهید گرانقدر و همراهان عزیزش، پاسداری خواهیم کرد.

بی‌تردید فرزندان مقاومت راه و رسم عزتمندانه زیستن را در مکتب چنین سرداران غیوری آموخته‌اند و در صیانت از تمامی ارزش‌هایی که این عزیزان برای آن جانفشانی کرده‌اند، برای حفظ استقلال و عزت کشور رادمردانه ایستادگی خواهند کرد.

ضایعه شهادت این سردار بزرگ سپاه اسلام اگر چه تلخ و جانکاه اما مجال تجدید عهدی است که تصریح کنیم، ما سربازان جبهه تولید در گروه صنعتی ایران خودرو نیز همچون آحاد ملت عزیز کشورمان، ضمن بزرگداشت یاد آن شهید بزرگوار، در تبعیت از فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: "خط جهاد مقاومت، با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است"، اهتمام خود را در تحقق این آرمان به کار خواهیم بست.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری