{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 402528

شرکت سیبا موتور در طرحی تایر خودروهای تجاری با برند کنتیننتال و قیمت مصوب دولتی را به فروش می رساند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، شرکت سیبا موتور جهت افزایش سطح رضایت مشتریان خود به فروش تایر برای انواع خودروهای تجاری با برند کنتیننتال و مشخصه سایز315/80 R 22.5  اقدام کرده است.

دارندگان انواع خودروهای تجاری می توانند از این طرح استفاده کنند و الزامی در دارا بودن یکی از خودروهای تجاری این شرکت وجود ندارد.

مشتریان برای بهره بردن از این طرح ابتدا باید به همراه مدارک کارت هوشمند و برگ سبز مالکیت ناوگان و بر اساس سریال پلاک خودرو خود به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مراجعه کنند. سپس جهت اخذ حواله منقوش به مهر برجسته از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به این سازمان مراجعه و در آخر مالک خودرو به همراه حواله صادر شده، کارت هوشمند، کارت خودرو، کارت ملی و پروانه فعالیت به نمایندگی های مجاز منتخب شرکت سیبا موتور که متعاقبا اعلام می شود، ظرف مدت سه روز کاری مراجعه کنند.

گفتنی است در این طرح یک حلقه تایر با قیمت 31.748.311 ریال و احتساب ارزش افزوده به فروش می رسد. همچنین مشتریان می‌توانند جهت کسب هر گونه اطلاعات بیشتر با شماره 48027-021 واحد ارتباط با مشتریان یا امداد گروه بهمن تماس حاصل کنند.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری