کد خبر 371001

گروه بهمن پیشرو در داخلی سازی

همه محصولات گروه بهمن در داخلی سازی سهیم هستند

گروه بهمن بعد از خصوصی سازی روند داخلی سازی قطعات خودرو را سرعت بخشیده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، در فرایند داخلی‌سازی، قطعات و مواد اولیه خودروهای تولیدی در کشور به جای واردات، از سوی قطعه‌سازان داخلی تولید می‌شود که این موضوع، رشد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده و افزایش تولید ناخالص داخلی را به دنبال دارد و به همین دلیل داخلی‌سازی خودروها همواره یک هدف محوری در صنعت خودرو به شمار می آید.

شایان ذکر است در بین خودروسازان داخلی بهتر است بگوییم که گروه بهمن عملکرد فوق العاده ای در مسیر داخلی سازی محصولات خود طی سالهای اخیر داشته است از این رو طبق اعلام گروه بهمن خودروهای هاوال، مزدا 3 جدید ، کاپرا 2، B30 و کارا شرکت بهمن موتور هر کدام درصدی از داخلی سازی را به خود اختصاص داده اند.  همچنین میزان داخلی‌سازی خودروهای دیزلی چون مینی بوس شیلر، کامیونت شیلر از محصولات شرکت بهمن دیزل هرکدام تا 60 درصد می رسد.

محصولاتی مانند مزدا 3 جدید و B30 نیز با همکاری قطعه سازان داخلی در قطعات مهمی داخلی سازی شده اند که پاسخ اعتماد به داخلی سازی را در این زمینه نیز دریافت کرده ایم .

سیاست داخلی سازی گروه بهمن استفاده از پتانسیل همه قطعه سازان کشور است و در حال حاضر قطعات مورد نیاز از شرکتهای زیادی که حتی در شهرستانها فعالیت دارند تامین می شود و به توانمندی قطعه سازان کوچک نیز انجامیده است.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر