کد خبر 362094

همه چیز در مورد خانواده برلیانس h۲۰۰ و قیمت آن در سایت دیوار

برلیانس؛ برندی که در چند سال اخیر نه تنها در ایران که در جهان حسابی خوش درخشید. در ابتدا نماینده رسمی این کمپانی چینی در کشور پارس خودرو بود اما چند وقت بعد خبر از انعقاد قرارداد میان سایپا و برلیانس به گوش رسید. قضیه از این قرار بود که پس از استقبال وسیع از ماشین‌های برلیانس، ساپیا تصمیم به فعال کردن خط مونتاژ وسایل نقلیه برلیانس گرفت.

اما مدتی بعد باز هم خبر رسید سایپا، تمام  و کمال کار را به پارس خودرو محول کرده است. H200، حاصل این دست به دست شدن‌هاست. شاید نام آن برایتان غریبه باشد، اما اگر کمی بیشتر توضیح دهیم متوجه خواهید شد از کدام سری خودروهای برلیانس صحبت می‌کنیم؛ در حال حاضر تنها کافی است در این حد بدانید که خرید خودروهای برلیانس  h200 به تعداد بسیار بالایی در سایت دیوار آگهی می‌شود.

اچ 200 نام خانواده‌ای از ماشین‌های برلیانس است که در حال حاضر دو فرزند دارد: h220 و h320. یکی از آن‌ها هاچ بک و دیگری سدان است. همانطور که می‌بینید، برلیانس برای مخاطبانش همه چیز را در مدل‌های مختلف عرضه می‌کند که اما و اگری در کار نباشد. H220 مخصوص هاچ‌بک سواران و h230 برای آن‌هایی است که خودروهای لوکس سدان می‌پسندند. خانواده h200 موتوری 4 سیلندر و 16 سوپاپه دارد؛ با 1.5 لیتر حجم. این موتور در هر دو خودرو می‌تواند 103 اسب بخار قدرت تولیدی داشته باشد. نکته مهم اما در این است که این پیشرانه‌ها در هر دو خودرو 138 نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و این، یعنی استهلاک خانواده  h200 بسیار پایین است. همچنین فرقی نمی‌کند پشت فرمان کدام یک نشسته باشید، چه با h220 و چه با h230 می‌توانید در ساعت تا 180 کیلومتر سرعت داشته باشید. اما شاید مهم‌ترین تفاوت در میان این دو، گیربکس آن‌ها است. h220 یا هاچ بک سری h200 یک جعبه دنده 6 سرعته AMT دارد. در حالی که نمونه سدان این خانواده، در دو نوع گیربکس اتوماتیک و 5 سرعته دستی ارائه می‌شود. نکته جالب دیگر هم در این است که مدل هاچ بک H200 وزنی بیشتر از نمونه سدان دارد. 42 لیتر باک، مصرف سوخت ترکیبی معادل 6.5 لیتر در هر صد کیلومتر، ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای، ABS و  EBD از دیگر آپشن‌های مشترک هر دو خودرو است. در واقع با خرید هر کدام از خودروهای برلیانس h200 تقریبا تجهیزات و امکانات فنی یکسانی نصیبتان خواهد شد و تنها کلاس بدنه است که می‌تواند در انتخاب شما تاثیر بگذارد.

پیشتر از موجود بودن ماشین‌های H200 در سایت دیوار سخن گفتیم اما در حقیقت چنانچه بخواهیم بهترین مرجع خرید و فروش ماشین‌های برلیانس در تمام تیپ‌ها به خصوص H200 را به شما معرفی کنیم، همین سایت دیوار است. در این سایت انواع و اقسام H200 و H230 آگهی شده و می‌شود. مثلا در یک آگهی اچ 230 دنده‌ای با باتری اتمی و 14 هزار کیلومتر کارکرد، مدل 2018 و در حد نو با قیمت توافقی به فروش می‌رسد. از دیگر مزیت‌های خرید و فروش برلیانس h200 از سایت دیوار، پیدا کردن مواردی است که بسیار کمتر از قیمت واقعی ارزش‌گذاری شده‌اند. برای مثال در یک مورد برلیانس H230 2018 به قیمت 100 میلیون تومان به فروش می‌رسد!

 

منبع :  ویرلن

بیشتر بخوانید
ارسال نظر