کد خبر 348605

فروش فوری پژو پارس و پژو۴۰۵ دوگانه آغاز شد

ایران خودرو شرایط فروش فوری دو محصول خود را برای تنظیم بازار اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،  فروش امروز ایران خودرو شرایط فروش فوری دو محصول خود را برای تنظیم بازار اعلام کرد این طرح فروش که از ساعت 10 صبح امروز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه 98 آغاز شده است پژو 405 دو گانه سوز با قیمت65 میلیون و 578 هزار و 400 هزار تومان، پژوپارس با قیمت 78 میلیون و 338  هزار و 400 تومان به فروش می‌رسد.

درضوابط فروش این طرح ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی از کل بخشنامه یک عدد خودرو است و اگر ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند قرارداد باشد به صورت یکطرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد. همچنین کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. البته هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوی شکل یک طرف ابطال خواهد شد در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای 18 سال امکانپذیر است.

جزئیات این طرح فروش به شرح زیر است:

پژو پارس

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۰ ۰

    از صبح 5 دقیقه به 10 هر چقدر تلاش کردم ثبت نام کنم نشد که نشد. کدوم فروش؟ یک نفر فیلم ثبت نامش رو بفرسته برای سایت شما نشون بدید

  • رضا
    ۰ ۰

    با سلام. من الان چند روز هستش که تصمیم دارم یک ماشین ثبت نام کنم. همیشه هم از ساعت 9/30 دقیقه توی سایت فروش اینترنتی هستم. ولی راس ساعت 10 که سایت فروش بارگزاری می شود و انجام کلیه مراحل ثبت نام با دقت و سرعت زیاد، در مرحله واریز پول، با پیغام خطا به دلیل محدودیت فروش مواجه شده و ساعت 10 و دو دقیقه به صورت کامل فروش نقدی از روی سایت برداشته می شود.خواهشمند است بررسی نمایید این چگونه فروش نقدی می باشد؟؟؟