{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 344142

مدیرعامل خدمات پس از فروش مدیران خودرو از تدابیر ویژه این شرکت برای خدمت رسانی به مشتریان سیل زده خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمدحسن گرمان با اعلام این خبر افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در راستای مسوولیت های اجتماعی و همچنین رفاه حال دارندگان خودروهای مدیران خودرو؛ خودروهای مشتریانی که در چندین روز اخیر در شهرستانهای سیل زده در ایام نوروز خسارت دیده اند، می توانند از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوند.

در این خصوص مدیران خودرو که قبلا برای رفاه حال مشتریان حمل خودروها را در شهرهای سیل زده از محل مشتری تا شهر سکونت مشتری و نمایندگی مجاز مدیران خودرو به صورت رایگان اعلام نموده بود، اکنون دو خدمت ویژه ارائه مینماید. بدین ترتیب تعمیرات بدنه خودروهای آسیب دیده ام وی ام و چری تا سقف 2 میلیون تومان و همچنین 10 درصد تخفیف در اجرت و قطعات تعویضی برای مشتریان در نظر گرفته  خواهد شد.

بدین منظور مشتریان متضرر شده می بایست تا تاریخ 20 فروردین 98 به نمایندگی های مجاز مدیران خودرو در هر دو برند ام وی ام و چری مراجعه نمایند.

گفتنی است کمپین امداد نوروزی مدیران خودرو از 27 اسفند 97 لغایت 17 فروردین 98 در 88 نقطه پایگاه امداد جاده‌ای خدمات پشتیبانی خود را به کلیه خودور های دارای گارانتی و غیر گارانتی مسافران نوروزی ارائه خواهد کرد.

مدیران خودرو‌ اعلام کرده است با تدارک و ایجاد زیرساخت های لازم کلیه دارندگان خودرو های ام‌وی‌ام و چری با خاطری آسوده و مطمئن از ایام نوروز و سفرهای نوروزی لذت برده و شرکت مدیران خودرو پاسخگوی این اعتماد باشد.

بر اساس اعلام این شرکت هموطنان می‌توانند جهت استفاده از خدمات امداد جاده ای نوروز 98 با مرکز تماس مدیران خودرو به شماره 02147651 تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری