کد خبر 343266

مدیرعامل امدادخودرو سایپا:

ناوگان امدادی سایپا در سراسر کشور مشغول خدمت‌رسانی است

مدیرعامل امدادخودرو سایپا گفت: طر‌ح امداد نوروز ۹۸، با پوشش تمامی شهرها و جاده‌های ایران، مشغول خدمت‌رسانی به همه خودروهای موجود در کشور است.

به گزارش اقتصادآنلاین، نظام‌الدین وفا در بازدید از پایگاه‌های ثابت و سیار و همچنین مرکز امور مشتریان گروه سایپا، گفت: به‌منظور نظارت مطلوب بر خدمات شبکه نمایندگی‌های مجاز کشیک و همچنین امدادگران مستقر در پایگاه‌های روزانه و شبانه‌روزی، روزانه تعداد 32 گروه کنترل و نظارت متشکل از همکاران سایپایدک، مدیران انجمن صنفی نمایندگی‌های مجاز، 4 تیم از مدیران ارشد امدادخودرو سایپا و همچنین 40 نفر ارزیاب افتخاری از مدیران عامل و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا، بر شبکه خدمات و امداد نوروزی 98 نظارت دارند.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی به زائران راهیان نور و بازدیدکنندگان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس ادامه داد: ناوگان امدادی در استان خوزستان مخصوصاً مسیرهای اصلی راهیان نور جهت ارائه خدمات ویژه به زائران مستقر است.

به گفته وی طرح امداد نوروز ۹۸ گروه سایپا با هدف ارائه خدمات به مسافران نوروزی و با شعار "#همراه_خودروت_هستیم" از روز ۲۵ اسفند ۹۷ آغاز شده و تا روز ۱۶ فروردین ۹۸ ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا در خاتمه گفت: مسافران نوروزی در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند 24 ساعته با شماره 096550 تماس حاصل کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر