کد خبر 322506

سومین نمایشگاه خودرو تهران میزبان ایران خودرو و سایپا

نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران که بزرگترین رویداد خودرویی کشور محسوب می شود، میزبان ایران خودرو و سایپا به عنوان دو قطب خودروسازی کشور خواهد بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، در سومین دوره از نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا با زیر مجموعه هایشان به نمایش توانمندی های خود خواهند پرداخت.

در سومین نمایشگاه خودرو تهران، ایران خودرو با شرکت های تابعه و زیر مجموعه این شرکت خودروسازی حضور پیدا می کند.

گروه خودروسازی سایپا نیز که تا کنون حضوری فعال و پررنگ در نمایشگاه های خودروی سراسر کشور داشته است، با شرکت های زامیاد، سایپادیزل، پارس خودرو و سایپا سیتروئن حاضر خواهد شد و طیف گسترده ای از خودروهای تولید شده این گروه خودروسازی را به نمایش می‌گذارد.

نمایشگاه خودرو تهران در سومین دوره برگزاری خود نسبت به دو دوره قبل شاهد یک رویداد ویژه  نیز خواهد بود.

دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو در حاشیه این نمایشگاه تصمیم دارند تا در کنار نمایش خودروهای خود، توانمندی شرکت های زیر مجموعه خود را در حوزه ساخت قطعات خودرو به نمایش عمومی بگذارند.

این رویداد از آن جهت حائز اهمیت است که در زمانی اتفاق می افتد که با وجود محدودیت بین المللی در صنعت خودرو، این شرکت ها موفق شده اند قطعاتی را که در این صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است و به نوعی استراتژیک شناخته می شود به دست توانمند متخصصان داخلی به تولید برساند.

سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در اتوبان تهران قم، روبروی حرم امام خمینی (ره) از 18 تا 21 دی ماه میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر