{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 319941

ایران خودرو رسما افزایش نرخ محصولات خود را از شنبه کلید زد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، شرکت ایران خودرو در اطلاعیه ای قیمت جدید محصولاتش را اعلام کرد. این اطلاعیه به شرح زیر است:

شرکت ایران خودرو تعدادی از محصولات خود را از روز شنبه 17 آذرماه به صورت تحویل فوری 15 روزه عرضه می کند.

محصولات تندر پیکاپ با قیمت 77 میلیون تومان، وانت آریسان با قیمت 36 میلیون تومان، اس 30صندوقدار اتومات با قیمت 141 میلیون تومان و پارس اتومات با قیمت 83 میلیون تومان در این طرح به فروش می رسند.

خودروهای ذکر شده در این طرح تعهد معوق یا تامین نشده ندارند، جزئیات  شرایط فروش متعاقبا از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانیesale.ikco.ir   و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور به اطلاع مشتریان می رسد.
ارسال نظر

 • ایرانی
  ۲ ۰

  خدا را شکر مردم فهیمی داریم. تقریبا همه می دانند که یک خودروساز برای حداقل یکسال قطعات و وسایل لازم خود را از قبل تهیه و خریداری میکند و درمورد قطعه ساز هم همینطور؛ مواد اولیه لازم برای یکسال فعالیتش را خریداری میکند.
  آن هم در شرایطی که در مرداد97 در آستانه تحریم بودیم و کاملا قابل پیشبینی بود؛ مگر میشود که قطعه ساز و خودروساز از چند ماه قبلش به فکر نبوده اند!!!!!؟؟؟؟ اصلا چنین چیزی امکان ندارد که اگر داشته باشد باز هم مقصر خودروساز است و مدیریت ناتوانش!!!! مشتریانی که ماهها از موعد تحویل خودرویشان گذشته چه تقصیری دارند؟!
  پس انصاف و قانون حکم میکند که خودروساز تا جایی که خودرو آماده تحویل دارد و قطعه دارد؛ خودروی مشتریان را تحویل دهد؛ نه اینکه به امید افزایش قیمتها خودرو را انبار کند و یا در بازار آزاد بفروشد!!!!!!
  هر گونه افزایش قیمت برای خودروهای موعد تحویل گذشته برخلاف قانون و شرع است و درصورت بروز این مساله؛ حق شکایت به مراجع ذی صلاح برای مشتریان محفوظ است.
  راهکار نجات خودروسازی؛ کمی انصاف و قانونمداری و احترام به مشتریان و تولید باکیفیت و مدیریت بهره ور است؛ نه اینکه فقط دم از گرانی بزنیم!!!!!!!!!!!!!

 • ey
  ۲ ۰

  چرا یکی نمیگه راه نجات مشتریانی که ماهها از موعد تحویل خودروشون گذشته؛ چیه؟! نکنه حال و احوال و حقوق مشتری اصلا اهمیت نداره و فقط و فقط باید از خودروسازا حمایت کنیم که بعد از این همه سال انحصار و حمایت دولتی نتونستن یه خودرو با استاندارد بین المللی بسازن و صادرات وسیع داشته باشن؟؟!! و همیشه دنبال گرونی هستن و کوچکترین احترامی برای مشتریان قائل نیستن!!!! آره یه کم انصاف داشت باشید از حقوق ضایع شده مشتریان بنویسید و حمایت کنید.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری