{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 315446

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده ی رسمی جک چین، به تازگی تحویل جک J۴ را به مشتریان خود آغاز کرده و حال می بینیم که تعداد قابل توجهی از این خودرو وارد جاده های کشور شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اسب بخار، این شرکت با حدود یک ماه و نیم تاخیر، بالاخره توانست تا دوبار بازار سدان های اقتصادی جک را در ایران احیا کند. با توجه به آمار و دفعات فروش کرمان موتور برای جک J4، به احتمال زیاد تا پایان سال ۱۳۹۷، بیش از دو هزار دستگاه از این خودروی اتوماتیک چینی وارد جاده های کشور می شود. با توجه به آشنا بودن مشتریان ایرانی با نشان جک و سابقه ی حضور چند ساله ی این خودروساز چینی در بازار کشور، پیش بینی می شود که بزودی J4 مانند جک S3 و S5 بازار خود را در ایران پیدا می کند. در حال حاضر جک S5 و S3 جز پرفروش ترین کراس اوورهای بازار ایران هستند و طبق آمار رسمی انجمن خودروسازان، از ابتدای سال تا پایان مرداد ۹۷، بیش از ۵ هزار دستگاه از هر مدل ذکر شده در کرمان موتور تولید و مونتاژ شده است.

با حضور جک J4 در بازار کشور، شاهد هستیم که دلالان از هفته ی گذشته به عرصه ی قیمت گذاری این سدان اقتصادی قدم گذاشته اند و سعی دارند تا بهای این خودرو را فراتر از ۱۳۰ میلیون تومان تثبیت کنند. با توجه به فروش سبدی جک J4 ویژه ی نمایندگی ها و عاملیت های کرمان موتور، این روزها نمایندگی هایی چون اتوخسروانی و… بهای بازار آزاد جک J4 را ۱۲۵ میلیون تومان اعلام می کنند. اما با گشت و گذاری در بازار آزاد، می توان این خودرو را از مصرف کننده و یا دلال شخصی با بهایی حدود ۱۱۵ تا ۱۲۲ میلیون تومان خریداری کرد. البته که با توجه به آخرین پیش فروش کرمان موتور برای جک J4 و مبلغ اعلام شده برای پیش پرداخت، پیش بینی می شود که طبق قوانین و مصوبه های رسمی در هفته های جاری بهای کارخانه ای این خودرو فراتر از ۱۰۰ میلیون تومان اعلام شود.

جک J4 کرمان موتور

جک J4 کرمان موتور

جک J4 کرمان موتور

جک J4 یک سدان اقتصادی چینی است که بسیاری از الگوهای ظاهری آن مشابه به هیوندای اکسنت بوده و در بخش کابین این مسئله بسیار دیده می شود. پیشرانه ی ۱٫۵ لیتری ۱۰۳ اسب بخار با گشتاور ۱۴۶ نیوتون متر باعث می شود تا توان حرکتی J4 پدید آید و یک جعبه دنده ی CVT این قدرت را به چرخ های جلو می رساند. جعبه دنده ی پیوسته ی جک J4 را می تواند در حالت اسپرت و یا برفی قرار داد. همچنین تعویض دنده ی شش سرعته ی مصنوعی در این جعبه دنده ی CVT در نظر گرفته شده است.

جک J4 کرمان موتور

فرمان کمکی برقی، تریم داخلی چرم مصنوعی، تزیینات طرح پیانویی، کروزکنترل، سیستم تهویه دستی و الکتریکی، کامپیوتر سفر، سنسور باد لاستیک، سنسور نور، سنسور پارک عقب و… از جمله امکانات جک J4 به حساب می آیند. نبود برخی امکانات هم مانند سانروف، مانیتور و دوربین عقب از جمله ایراداتی است که برخی مالکان به این خودرو وارد می دانند.

حال این سدان چینی جک قرار است که در بازار ایران با رقبایی چون فاو بسترن B30، برلیانس H330 اتوماتیک، جیلی GC6 اکسلنت و پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک رقابت کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری