{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 307871

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:

منصور معظمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: بحث اصلاح قیمت ها در صنعت خودرو در صورت رخ ندادن اتفاقی، هفته آینده اعلام خواهد شد تا از ضرر بیشتر خودروسازان جلوگیری کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرخودرو، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان این که برخی به دنبال نارضایتی هستند و تا به امروز دست به هرکاری زده اند، گفت: چهارم نوامبر زودتر از آن چه پیش بینی می شد اتفاق افتاد و به طور قطع آمریکا قادر نخواهد بود صادرات نفت ایران را صفر کند.

وی با تاکید بر این که ایران 40 سال است که با تحریم دست به گریبان بوده و این دوران را پیش از این گذرانده است، تصریح کرد: در حال حاضر 19 میلیون دستگاه خودرو در کشور در حال تردد است و شرایطی بر صنعت خودرو کشور حادث شده که تولیدکنندگان از شرایط منتفع نمی شوند و تنها واسطه گران برنده این شرایط هستند.

معظمی اظهار کرد: در صورت بدعهدی شرکت های خارجی همکار صنعت خودرو، چه کاری از دست مدیران عامل ایران خودرو و سایپا بر می آید، در چنین شرایطی با وجود همه احترامی که برای قطعه سازان قائل هستم اما فضایی ایجاد شده که مناسب نیست.

وی ادامه داد: در صنعت نفت پیمانکارانی وجود دارند که حتی یک سنت دریافت نکرده اند اما قطعه سازان در اظهارات خود با رسانه ها تکرار می کنند که از خودروسازان طلبکار هستند این در حالیست که هر اقدامی که لازم بوده را تاکنون در جلسات ایدرو انجام داده ایم تا شرایط سامان یابد.

ارسال نظر

  • بهنام
    ۰ ۰

    خودروسازها دعوتنامه های شهریور رو احتکار کردن و گذاشتن بعد افزایش بفرستن. بهشون بگید طبق قانون حمایت از مصرف کننده در صورت افزایش قیمت شکایت می کنیم. از همه جای ماشین زدن دزدای هیچی ندار.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری