کد خبر 277741

"پژو ۲۰۰۸" یک‌روزه ۲۵میلیون تومان گران شد

اولین خودروی پسابرجامی امروز در سکوت واحدهای نظارتی ۲۵میلیون تومان گران شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، کمتر از یک هفته از اعلام تعلیق همکاری پژو با خودروسازان ایرانی می‌گذرد و همین امر عاملی شده تا قیمت محصولات فرانسوی در بازار شاهد افزایش قابل توجهی نسبت به هفته گذشته باشد. البته این افزایش قیمت‌ها در سکوت واحدهای نظارتی فضای مناسبی را برای جولان دلال‌ها فراهم کرده و هر کس سلیقه‌ای قیمتی را برای خودروها تعیین می‌کند.

به‌عنوان نمونه امروز بازار شاهد افزایش 8میلیون تومانی ساندرو استپ‌وی بود که با قیمت 89 میلیون تومان به‌فروش می‌رسد، این در حالی است این خودرو در کارخانه 61 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. علاوه بر این نکته مهم بازار امروز  افزایش 25 میلیون تومانی قیمت اولین خودروی پسابرجامی پژو2008 است به‌نحوی که این خودرو تا این لحظه با قیمت 196 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

افزایش 25 میلیون تومانی قیمت پژو 2008 آن‌هم در عرض یک روز در حالی اتفاق افتاده که این محصول در کارخانه 114 میلیون و 994 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۱ ۰

  مردم ایران بیش از 30 سال است مورد ظلم از نظر خودرویی بوده اند

 • ناشناس
  ۸ ۰

  خر تو خر یعنی همین

 • ناشناس
  ۴ ۴

  «عَنْ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ (ع) قَالَ مِنْ سَعَادَةِ الْمَرْءِ دَابَّةٌ يَرْكَبُهَا فِي حَوَائِجِهِ وَ يَقْضِي عَلَيْهَا حُقُوقَ إِخْوَانِه‏»؛ از سعادت مرد مركبى است كه در انجام كارهاى خود از آن استفاده كند و حوائج برادران خود را نيز برآورد.

 • ناشناس
  ۷ ۰

  اگر دولت کمی از درآمد خود که هر روز به فکر افزایش آن است بکاهد مردم ایران میتوانند بهترین ماشینهای تولید شده در دنیا را سوار شوند و شاهد کاهش کشتار مردم توسط گاریهای تولید داخل باشیم ولی افسوس که این درآمد سرشار چشم هر دولتی را کور می کند و هیچکس به فکر مردم نیست

 • ناشناس
  ۷ ۱

  این خود مردم هستند که به هم رحم نمی کنند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  20 درصد گرون شده چقدر شلوغ میکنید. 20 درصد که چیزی نیست. باید ممنون باشیم که 200 درصد گرون نکردن