کد خبر 250750

مزدا ۶ با چهره جدید می‌آید +عکس

ژاپنی‌ها پس از مدت‌ها تصمیم گرفتند مزدا ۶ را تغییر دهند و به همین دلیل نسخه ۲۰۱۸ خود را مورد جراحی پلاستیک قرار داده و قصد دارند ان را در نمایشگاه خودروی ژنو به نمایش درآورند.

تغییرات بصری به کار رفته روی خودرو چندان رادیکال نیستند، اما براساس انتظارها نسخه سدان خودرو که در نمایشگاه خودرویی 2017 لس‌آنجلس نیز به نمایش درآمد، این باز ظاهر اسپورت‌تری را به خود گرفته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصرایران، اما بزرگترین تغییر در مزدا 6  مدل 2018  سامانه قدرتی اسکای‌اکتیو X است. این موتورها به شکل خلاقانه‌ای ارائه شده‌اند و سیستم و تکنولوژی جدیدی را در عملکرد موتورهای درون‌سوز نشان می‌دهد. این موتور اولین موتور درون‌سوز با فناوری فشرده‌سازی مصرف سوخت محسوب می‌شود.

مزدا ۶

فناوری به کار رفته روی موتور با بهره‌وری از ترکیب مزایای خودروهای دیزلی و اقتصاد سوخت کار می‌کند و تنیجه آن  ایجاد آلایندگی‌های کمتر است.

مزدا ۶

از سوی دیگر ارتقاء این خودرو در دو مدل تورینگ و سدان صورت می‌گیرد. احیا و بازسازی صندلی‌های درون خودرو، کاهش سطح لرزش و سرو صدا، طیف وسیعی از ویژگی‌های امنیتی اکتیوسنس، دوربین 360 درجه و سامانه‌های کمکی هوشمند سرعتی از ویژگی‌های دیگر  فضای درونی خودرو محسوب می‌شوند.

در کنار مزدا 6 ارتقاء یافته مزدا قصد دارد کوپه ویژن جدید خود را در نمایشگاه خودرویی ژنو 2018به نمایش درآورد.

مزدا کوپه ویژن

مزدا ۶

مزدا ۶

بیشتر بخوانید
ارسال نظر