کد خبر 162372

در ۲۵ روز اخیر؛

۶۰۰۰ خودروی پلاک مخدوش توقیف شد

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در ۲۵ روز اخیر ۶۰۰۰ هزار دستگاه خودروی دارای پلاک مخدوش توقیف و علاوه بر جریمه به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

سردار محمدرضا مهماندار با اشاره به اقدامات انجام شده شده در خصوص برخورد با خودروهای دودزا  همزمان با آلودگی هوا نیز اظهار داشت: طی روزهای اعلام شده شاهد افزایش ۵۰۰ درصدی برخورد با خودروهای دودزا بوده‌ایم. به صاحبان این خودروها پلاک تعمیری داده و خودروی آنها راهی تعمیرگاه شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، مهماندار با بیان اینکه برخورد با نقص فنی خودروها با افزایش ۳۰۰ درصدی در این زمان روبه‌رو بوده است، اضافه کرد: همچنین طی این مدت شاهد افزایش ۲۰ درصدی برخورد با خودروهای فاقد معاینه‌فنی بوده‌ایم که با صاحبان این خودروها طبق قانون برخورد شده‌ است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت : در ۲۵ روز اخیر ٦٠٠٠ هزار دستگاه خودروی دارای پلاک مخدوش توقیف و علاوه بر جریمه به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    در شهری که ظرفیت 3 میلیون جمعیت دارد و حداکثر یک میلیون خودرو وقتی 12 میلیون جمعیت و 3 میلیون خودرو تردد دارنند شما 100 هزار تا خودرو را هم به پارکینگ بفرستید .. اصلا نه در هوای شهر تاثیری دارد و نه در ترافیک وحشتناک آن... تنها راه حل دائمی کردن زوج و فرد کردن خودرو ها است و ممنوع ال تردد کردن خودروهای بالای 10 سال در شهرهای بزرگ