ورود به طرح ترافیک با هزینه صفر / ترفند عجیب برای فروش خودرو بدون خلافی!

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تردد غیرمجاز خودروهای پلاک شهرستان در محدوده طرح ترافیک توضیحاتی ارائه کرد.

ورود به طرح ترافیک با هزینه صفر / ترفند عجیب برای فروش خودرو بدون خلافی!

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، سیدجعفر تشکر هاشمی رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران درباره ورود خودروهای پلاک شهرستان به طرح ترافیک گفت: در حال حاضر نمی‌توانم آمار دقیقی از ترددهای مجاز و یا غیرمجاز بدهم چون آماری نداریم اما باید پلیس طبق قانون تمام خودروهایی که به صورت غیرمجاز وارد محدوده طرح می‌شود را جریمه کند در حال حاضر این امر رخ نمی دهد و چند سالی است این پدیده به دلیل ناهماهنگی بین شهرداری و راهنمایی وجود دارد و باعث شده همچنان خودروهای پلاک شهرستان به صورت غیرمجاز و عدم اعمال قانون در محدوده‌ آنها تردد کنند این خودروها چون می‌دانند اعمال قانون برای آنها صورت نمی‌گیرد در نتیجه وارد می‌شوند.

وی درباره ثبت ورود و خروج خودروها در سامانه تهران من  گفت:  ورود و  خروج‌ها ثبت می‌شوند اما باید اعمال قانون صورت گیرد که انجام نمی‌شود البته ما چند باری به شهرداری و راهنمایی و رانندگی جلسه بگذارند ولی متأسفانه این امر صورت نگرفته است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران همچنین در پاسخ به اینکه اگر این افراد بخواهند خودروی خود را بفروشند نباید خلافی بگیرند؟ اظهار داشت: با توجه به اینکه سیستم عوارض شهری یکپارچه نداریم می‌توانند خلافی خود را از سایر شهرها بگیرند و بعد نقل و انتقالات صورت گیرد.

 

منبع: فارس
ارسال نظر
ارسال نظر