شاسی بلند جذاب و استثنایی رونمایی شد+ عکس

شرکت چری از خودروی جدید خود یعنی تیگو ۹، رونمایی کرد.

شاسی بلند جذاب و استثنایی رونمایی شد+ عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ تیگو ۹ به عنوان شاسی بلند جذاب جدید چری از جمله گزینه‌هایی است که احتمال ورود آن بازار خودروی ایران زیاد است. انگار سیاست طراحی چری بر پایه تغییرات بسیار اعمال شده و دائم در حال تغییر و دگرگونی است. طراحی نمای جلویی شاسی بلند جذاب چری مقبول است.چراغ‌های جلو باریک‌ و کشیده طراحی شده و همین امر باعث شده تا اجازه بیشتری به خودنمایی جلوپنجره با خطوط عمودی داده شود.

شاسی بلند جدید تیگو از نمای کناری

نمای کناری به زیبایی طراحی شده و از خطوط کشیده و انحنای خوبی بهره می‌برد. شیشه‌های کناری با مشکی شدن قسمت‌های انتهایی به هم متصل شده‌اند.

تیگو ۹ از نمای پشت

طبق معمول،چراغ‌ کشیده و متصل عقب که در خودروهای چینی بسیار دیده می‌شود هم در این خودرو حضور دارد. دیفیوزر اسپرتی برای این قسمت تعبیه شده که امیدواریم از اگزوز فیک استفاده نکرده باشند!

نمای داخل اتاق و جلو پنجره تیگو ۹ خودروی جدید چری

اما طراحی کابین؛شباهت بسیاری به طراحی نسل قبل کابین‌های مرسدس‌بنز وجود دارد. دریچه‌های ۳ تایی تهویه هوا به خوبی جلب توجه می‌کند که باعث می‌شود تمام توجه به مانیتورهای متصل جلب نشود.البته همین مانیتور هم تقلید از مرسدس‌بنز است.

کنسول وسط کشیده‌ای طراحی شده که با امکاناتی مثل ۲ وایرلس شارژر و موس و کنترلرهای مختلفی پر شده است. حتی اهرم تعویض دنده هم به سبک مرسدس‌بنز به پشت فرمان منتقل شده است!

سبک طراحی جدید صندلی‌ها به رنگ سفید و دوخت نسکافه‌ای رنگ،به جذابیت کابین را زیاد کرده است. پیشرانه ۲ لیتری توربو GDi قادر است ۲۵۴ اسب‌بخار قدرت و ۳۹۰ نیوتون‌متر گشتاور تولید کند .

وظیفه انتقال قدرت برعهده یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک است.

۲۷ فوریه زمان عرضه این خودرد اعلام شده است. این شاسی بلند جذاب یعنی تیگو ۹ ابتدا با نسخه ۵ نفره و سپس ۷ نفره عرضه خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین
ارسال نظر
ارسال نظر