غول سبز رنگ لامبورگینی + عکس

لامبورگینی در ژوئن ۲۰۱۹ با نمایش کانسپت آفرود هوراکان Sterrato، توجه علاقمندان را جلب کرد. شایعه تولید این مدل به سرعت در رسانه­‌ها و محافل خودرویی انتشار یافت مخصوصاً که اوایل سال جاری میلادی، تصاویر مخفیانه از نمونه آزمایشی یک هوراکان هم در اختیار رسانه‌­ها قرار گرفت. لامبورگینی هوراکان استراتو اکنون در قالب چند تصویر و یک فیلم کوتاه، رسماً معرفی شده است.

غول سبز رنگ لامبورگینی + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، نخستین عامل تمایز بین این مدل از لامبورگینی با سایر نسخه‌های هوراکان، ریل‌های سقفی، قطعات پلاستیکی روی لبه گلگیرها، چراغ‌های روی سقف و دماغه و افزایش ۴۷ میلیمتری ارتفاع از سطح زمین است، که آمادگی هوراکان استراتو برای بیراهه‌نوردی را به نمایش می‌گذارد.

بازطراحی ورودی‌های هوا در کناره بدنه، طراحی متفاوت سپرها و حفاظت از بخش زیرین خودرو را نیز می‌توان در تصاویر تشخیص داد، درحالی‌که انتظار داریم که سیستم تعلیق تقویت شده در کنار سامانه چهار چرخ محرک قرار گرفته باشد.

رینگ‌های ۲۰ اینچی مشکی رنگ، تکمیل‌کننده ویژگی‌های ظاهری لامبورگینیهوراکان استراتو است.

کانسپت استراتو به پیشرانه ده سیلندر متعلق به هوراکان Evo با ۶۴۰ اسب‌بخار قدرت و همچنین سامانه تقسیم گشتاور و فرمانپذیری چهار چرخ مجهز شده بود. جای امیدواری است که نسخه نهایی نیز به همین موارد مجهز باشد.

لامبورگینی هوراکان استراتو

لامبورگینی هوراکان استراتو جدید

لامبورگینی

لامبورگینی

منبع: خبرآنلاین
ارسال نظر