خصوصیات یک مرد وفادار که شما را شگفت زده می کند

وفاداری از آن دسته خصوصیت هایی است که وقتی درباره آن صحبت می کنیم کمتر در مردان توقع وجودش را داریم تا زنان. در حالی که زنان پیوسته به دنبال مردان وفادار هستند. حال در این مطللب قصد داریم تعدادی از خصوصیات مردان وفادار را برشماریم.

خصوصیات یک مرد وفادار که شما را شگفت زده می کند

به گزارش اقتصاد آنلاین، وفاداری خصیصه ای است که این روزها به سختی در افراد پیدا می شود، به خصوص وقتی در مورد مردان صحبت می کنیم،یک مرد وفادار!

وسوسه همیشه وجود دارد و می تواند زندگی انسان را نابود سازد، بنابراین اساساً مقاومت در برابر آن بسیار سخت است و اگر شخصیت قوی و وفادار نداشته باشید، تحت فشار قرار خواهید گرفت.

وقتی در یک رابطه منطقی هستید، تنها چیزی که (حداقل در ابتدا) از آن می خواهید این است که مطمئن باشید مردتان وفادار است. اما مسئله این است که شما نمی توانید در عرض چند هفته یک ماه یا بیشتر شریک زندگی خود را بشناسید. افرادی هستند که ازدواج می کنند و بعد از سال ها ازدواج هنوز همه چیز را درباره یکدیگر نمی دانند.

بنابراین، این پرسش به وجود می آید که آیا یک فرمول جادویی وجود دارد که تضمین کند شریک زندگی و عاطفی شما دارای خصوصیت وفاداری است یا نه؟

بسیاری از مردم ساده انگاری می کنند، فریب و شکست می خورند. آنها با خیانت و رها شدن مواجه می شوند.

مردی به که وفاداری او ایمان داشتند آنها را بازیچه قرار می دهد و می رود. در چنین شرایطی بازگشت از رابطه و ادامه زندگی عادی سخت است. اعتماد دوباره به شخصی دیگر دوشار می شود زیرا انتظار همان اتفاق ناگوار وجود دارد. در این میان، اگرچه هیچ فرمول جادویی برای دانستن اینکه آیا شخص تازه وفادار است یا نه وجود ندارد، اما برخی از ویژگی‌ها وجود دارد که یک مرد وفادار را مشخص می‌کند و اگر مرد شما آنها را داشته باشد، دیگر جای نگرانی نیست.

رفتارهای زنانه-زندگی مشترک-عشق

او فداکار است

 اگر مرد شما همیشه خود را در اولویت قرار نمی دهد، به این معنی است که او واقعاً به نیازهای شما اهمیت می دهد و یک مرد وفادار است. خیانت، وحشتناک ترین شکل خودخواهی است و اگر او این کار را با شما انجام داد، سزاوار فرصت دوم نیست واهمیت ندارد چقدر برای بخشش و بازگشت التماس کند. اگر او آنقدر خودخواه و ترسو است که نمی تواند اعتراف به خروج از رابطه کند و دست به خیانت می زند، پس ارزش وقت گذاشتن شما را ندارد و یک مرد وفادار به شمار نمی رود.

یک مرد وفادار و واقعی، فداکار است و چندان به خودش اهمیت نمی دهد. او هرگز خودش را در اولویت قرار نمی دهد و همیشه می خواهد شما را در هر کاری که انجام می دهد درگیر کند. او می خواهد که شما بخشی از زندگی او باشید. چنین مردی نگهبان است.

مرد وفادار از نظر عاطفی باهوش است

یک مرد وفادار نه تنها به طور معمولی باهوش، بلکه از نظر احساسی باهوش است. او می داند که وقتی احساسات در میان است چگونه رفتار کند. یک مرد وفادار می داند که قبل از اینکه چیزی بگوید، باید به همه جوانب آن فکر کند. پس توجه کنید. اگر همسر شما اولین چیزی که به ذهنش می رسد را به دهان می آورد فرقی هرگز نمی تواند یک مرد واقعی باشد.

مرد وفادار از حرفه شما حمایت می کند

 امروزه بسیاری از مردان از موفقیت زنان  احساس خطر می‌کنند، به‌ویژه اگر زنان در مسیر خوب و موفق‌تر از مردان باشند. اما یک مرد وفادار که احتمالا در کنار شماست به خاطر کارهایی که انجام داده اید و موفقیت هایتان خوشحال خواهد شد. او از حرفه، شغل و توانایی هایتان حمایت  و به شما کمک می کند تا از تمام موانعی که با آن روبروهستید عبور کنید. موفقیت شما مانند موفقیت اوست.بله این یک مرد وفادار است.

مرد وفادار هرگز زیر وعده خود نمی زند

یک مرد وفادار وقتی می گوید کاری را انجام می دهد حتما انجام خواهد داد.  اگر او قول داد که شما را در یک روز شنبه به سفر می برد، می توانید مطمئن باشید که او در لحظه آخر وعده خود را زیر پا نمی گذارد. اگر واقعاً مجبور به خلف وعده شود مطمئن باشید در زمان مناسب جبران خواهد کرد.

مرد وفادار هیچ علاقه ای به زنان دیگر ندارد 

یک مرد وفادار که با شما وارد رابطه و زندگی شده است، فقط شما را می بیند. شما مرکز جهان او هستید و نیازی به احساس رضایت و معاشقه با زنان دیگر ندارد. توجه شما تنها چیزی است که یک مرد وفادار نیاز دارد و او این را هر روز به شما نشان می دهد. مرد وفادار به زنان دیگر نگاه می کند اما نه به شکلی جنسی و شهوانی. در واقع، زیباترین دختران می‌توانند از کنار او رد شوند،قطعا شما متوجه او خواهید شد، او نیز هم همینطور، اما مرد وفادار شما سرش را 180 درجه نمی‌چرخاند تا آن دختر زیبا را نگاه کند.

او شما را چک می کند

مرد وفادار مطمئن می شود که حال شما خوب است. اگر چند ساعتی است که همدیگر را ندیده اید، او با شما تماس می گیرد تا وضعیتتان را بررسی کند. او می خواهد صدای شما را بشنود و مطمئن که حالتان شما خوب است. یک مرد وفادار عمیقاً به شما اهمیت می دهد و می خواهد احساس امنیت کنید و دوستش داشته باشید. اگر مریض هستید، او آنجا خواهد بود تا از شما مراقبت کند . او به داروخانه می دود تا برای شما دارو فراهم کند و در صورت نیاز وسایل رفاهی دیگر را آماده سازد.

مرد وفادار به رابطه شما اهمیت می دهد

مرد وفادار می خواهد روی او سرمایه گذاری و همچنین به پیشرفت او کمک کنید. او بیشتر از شما تلاش می کند و این چیزی است که هرگز نباید نادیده بگیرید. یک مرد وفادار هرگز درباره کسی که دوستش دارد حرف بی ربط نمی‌زند و اگر بشنود کسی به شما یا رابطه تان حمله کرده است ، موضع می‌گیرد و از شما دفاع می‌کند، زیرا هیچ‌کس درباره همسر یک مرد وفادار حق ندارد حرف های نا بجایی بزند.

مرد وفادار از شما می خواهد که به او اعتماد کنید

 مرد وفادار نه تنها اعتمادتان را می خواهد، بلکه هر روز روی به دست آوردن آن کار می کند. او هرگز کاری را انجام نمی دهد که شما را به خود مشکوک کند و هیچ دروغی بین شما دو نفر وجود نخواهد داشت. مکالمه تکنیک اصلی یک مرد وفادار است و تا زمانی که شما دو نفر با هم صحبت کنید، هیچ مشکلی میانتان وجود نخواهد داشت و دلیلی برای عدم اعتماد به او نخواهید داشت. صداقت یک مزیت بزرگ است.

مرد وفادار اهل جلب توجه نیست

او از آن نوع مردی نیست که خواهان جلب توجه باشد و بخواهد همه او را دوست داشته باشند. او به دنبال تایید طلبی نیست و با این نوع رفتار، کمتر احتمال دارد از او خیانتی سر بزند. مرد وفادار نیاز به پذیرش توسط کسی جز شما را احساس نمی کند.

شما تهدیدی برای او نیستید

 مرد وفادار هرگز با شما رقابت نخواهد کرد زیرا موفقیت شما به همان اندازه که برایتان مهم است برای او نیز اهمیت دارد . مرد وفادار برای شما چالش هایی ایجاد می کند، اما این چیز بدی نیست. فقط می تواند باعث می شود بخواهید بیشتر تلاش کنید و بهتر باشید. او می‌داند که شما زندگی خودتان را دارید، باید  آن را پشت سر بگذارید و موفقیت‌هایتان او را افسرده نمی‌کند، بلکه برعکس، او را نیز وادار به بهتر شدن می‌کند.

منبع: herway
ارسال نظر