آتش سوزی یک مغازه با ده ها سیلندرگاز در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار و آتش سوزی مغازه سیلندرهای گاز خبر داد و گفت: این حادثه مورد مصدوم شدید یا فوتی نداشت، اما خسارات به جا مانده از آن زیاد بود.

آتش سوزی یک مغازه با ده ها سیلندرگاز در تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، سید جلال ملکی اظهار کرد: ساعت ۱۳:۵۸ امروز _شنبه بیستم اسفندماه_ حادثه آتش سوزی در خیابان مدنی، نبش خیابان لشگری به سامانه ۱۲۵ که بی درنگ ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که در یک مغازه‌ای در حدود ۴۰ متر که تعداد زیادی سیلندر گاز در آن وجود داشت و کل این بخش شعله‌ور بود و صداهای انفجاری نیز شنیده می‌شد که حاکی از انفجار سیلندرهای گاز بود.

ملکی ادامه داد: در مجاورت این مغازه یک باب مغازه موبایل فروشی وجود داشت که آن نیز در اثر آتش‌سوزی شعله‌ور شده و تقریباً تمامی اجناس آن از بین رفته بود آتش در حال گسترش بود و آتش‌نشانان عملیات خود را با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب آغاز کردند و موفق شدند که خیلی سریع آتش را تحت کنترل خود درآورند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در این مغازه حدود ۸۰ سیلندر گاز از محل خارج و به مکان امن منتقل کردند و به صاحبان این گونه درخواست داریم از فعالیت در بافت‌های مسکونی خودداری کنند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران این حادثه مورد مصدوم شدید یا فوتی نداشت، اما خسارات به جا مانده از آن زیاد بود.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
ارسال نظر