تکرار مسمومیت سریالی در بروجرد/ ۴۴ دانش‌آموز دیگر روانه بیمارستان شدند

رئیس اورژانس لرستان گفت: ۴۴ دانش‌آموز دیگر دبیرستان دخترانه احمدیه بروجرد دچار مسمومیت و به مراکز درمانی منتقل شدند.

 تکرار مسمومیت سریالی در بروجرد/ ۴۴ دانش‌آموز دیگر روانه بیمارستان شدند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، مهدی غیبی در خرم‌آباد با بیان اینکه امروز در نوبت صبح در دبیرستان دخترانه احمدیه بروجرد 44 دانش‌آموز دیگر دچار مسمومیت و به مراکز درمانی منتقل شدند، اظهار‌ داشت: علت  این حادثه در دست بررسی است.

طی هفته گذشته در دوم و سوم اسفندماه نیز به علت نشت گاز مونوکسیدکربن از لوله ‌بخاری سالن ورزشی تختی مجاور این آموزشگاه و باز بودن پنجره کلاس درس و استنشاق گازتعدادی از دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه احمدی بروجرد مسموم شدند که پس از انتقال به بیمارستان و مداوا از مراکز درمانی ترخیص شدند.

اسقرار تیم ویژه بررسی در دبیرستان احمدیه

مسلم مرادی فرماندار بروجرد  ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید میدانی از دبیرستان احمدیه این شهرستان اظهار داشت: تعدادی از دانش‌آموزان این دبیرستان با علائم حالت تهوع، ضعف، بی‌حالی و سرگیجه به بیمارستان آیت‌الله بروجردی(ره) اعزام شدند.

وی با بیان اینکه دبیرستان احمدیه هم‌اکنون تعطیل شده است و فقط مدیران و مسئولان آموزش‌وپرورش در این محل حضور دارند، افزود: تعدادی از نیروهای ویژه را از صبح امروز برای بررسی موضوع در دبیرستان احمدیه مستقر کردیم.

فرماندار بروجرد با بیان اینکه در حال بررسی مسومیت دانش‌آموزان دبیرستان احمدیه به‌صورت دقیق هستیم، عنوان کرد: اطلاع‌رسانی این موضوع از طریق روابط‌عمومی فرمانداری ویژه و شورای اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر
  • علی
    ۰

    آلودگی رادیو اکتیو است !!