تکرار حادثه مسمومیت دانش آموزان، این بار در بروجرد!

فرماندار بروجرد با تشریح جزییاتی تازه از مسمومیت برخی از دانش‌آموزان این شهرستان گفت: هشت نفر از این دانش‌آموزان مرخص شده‌اند و حال عمومی مابقی نیز مساعد است.

تکرار حادثه مسمومیت دانش آموزان، این بار در بروجرد!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مسلم مرادی اظهار داشت: تعدادی از دانش‌آموزان دختر دبیرستان احمدیه این شهرستان در ساعت  ۱۶ امروز با علائمی از مسمومیت مواجه شدند که بلافاصله طی تماس مدیر مدرسه با اورژانس ۱۵ نفر از دانش‌آموزان از طریق اورژانس به بیمارستان آیت‌الله بروجردی اعزام و ۲ نفر دیگر از طریق خودروی شخصی به بیمارستان امام(ره) منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه دبیرستان احمدیه در شهر بروجرد واقع است، افزود: این دبیرستان در جوار یک سالن ورزشی که متعلق به اداره آموزش‌وپرورش بوده واقع شده است.

فرماندار بروجرد با تأکید به اینکه لوله بخاری سالن ورزشی در مجاورت بیمارستان احمدیه روبه‌روی کلاس دانش‌آموزان تعبیه شده است، عنوان کرد: مونوکسید کربن بخاری این سالن ورزشی از طریق پنجره کلاس وارد شده و تعدادی از دانش‌آموزان را مسموم کرده است.

وی با اشاره به مرخص‌شدن هشت نفر از دانش‌آموزان مسموم‌شده عنوان کرد: حال جسمی مابقی این دانش‌آموزان نیز مساعد است و در حال مرخص‌شدن هستند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر